Men in Black: Galaxy Defenders
0 (0)

опис:

Гра Men In Black: Galaxy Defenders це динамічний шутер для андроїда, який мало чим відрізняється від канонічних за жанром ігор, ось тільки його фантастична спрямованість і близькість до відомої франшизи явно виділяють гру на тлі інших, але і піднімають планку очікувань, яку долають далеко не всі ігри, особливо на нашому улюбленому андроїд.

Підготували гру в студії Sony Pictures Television, яка, не дивлячись на круте назву не сильно встигла засвітитися на андроїд, так як всі її минулі проекти були специфічними і було складно зачепити велику аудиторію. Єдиний виняток - класична головоломка «хто хоче стати мільйонером», яка зібрала понад 5 мільйонів завантажень і платформер за мотивами другої частини фільму «Зомбіленд», яка зібрала більше мільйона завантажень. У новинки же справи йдуть явно краще, так як за перші два тижні вона вже набрала більше 500 тисяч завантажень і напевно скоро перевалить за мільйон.


У будь-якому випадку, звернемося до того, що відбувається. Якщо хтось із вас чекає оригінального сюжету або якийсь прив'язки до фільму - можете не сподіватися, знайомих героїв тут немає, а суть і причини того, що відбувається ніхто пояснювати не стане. Все що ми знаємо - прибульці розперезалися, а вашому герою необхідно вступити в бій, розстрілюючи все, що відрізняється від звичних нам форм життя. Рішення досить дивне, але з огляду на рейтинги останнього фільму, швидше за все розробники вирішили не нагадувати гравцям про його події і героїв, а просто запозичили ідею для того, що відбувається. А адже саме завдяки фантастичній спрямованості ви отримаєте і незвичайну зброю і неймовірних монстрів! У класичному варіанті це б виглядало набагато менш цікавим. Також в плюси можна сміливо записати і відмінну графіку з анімацією, які витримують динаміку того, що відбувається на «відмінно».


Особливості гри Men In Black: Galaxy Defenders для андроїда:

  • Приголомшливий арсенал озброєння з однойменної франшизи
  • Об'єднуйтеся з іншими гравцями у вашій боротьбі
  • Кілька режимів гри для будь-яких вимог
  • Гра пропонує повноцінні можливості для «онлайн» битв
  • Вступайте в клан, щоб сформувати непереможну команду

Недоліки гри:

  • Сюжету безумовно не вистачає, він зробив би гру значно краще
  • Реклама присутній, але не сильно заважає
  • А ось покупки заважають, без них складно, а на кожному кроці знайдеться щось платне

Підсумок: з точки зору жанру, гра Men In Black: Galaxy Defenders може сміливо отримати високий бал, тому що з технічної точки зору тут все прекрасно. З точки ж зору позиціонування гри, з одного боку у нас класна фантастика, з іншого вмираюча франшиза, під яку розробники навіть не постаралися прописати хоч якийсь сюжет.


Реклама

завантажити Men in Black: Galaxy Defenders 500018

Нове в цій версії
Men In Black is now available worldwide!

Join the ranks of the Men In Black, in the official mobile game of the MIB franchise!

Choose from an awesome variety of game modes: Campaign, Boss Battles, PvP and Arena!

This is one epic FPS alien blaster that you don't want to miss!
Загальна інформація
версія 500018 (500018)
дата завантаження 2020-03-22 14:33
Розмір 91.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/23 12:32
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |