опис:

Гра Raft Survival Forest 2 - це цікава вижівалка, в якій потрібно налагоджувати побут на безлюдному острові, полювати, захищатися від тварин, вивчати чудову природу.

У другому розділі популярної історії мова піде про персонажа, що мріє про кругосвітню подорож. Плекав мрію сценарій почав збуватися, але раптово вертоліт розбився на невідомій території. Серед океану знайшовся маленький острів, ніким не відзначений на карті. У лісових хащах доведеться облаштовуватися, будувати притулок від тварин, шукати їжу. Благо герой попався умілий, може своїми руками зробити багато. Інструменти для будівництва, полювання, рибальської та іншої діяльності потрібно створювати, хоча початковий арсенал інвентарю є в запасі.

Додатково можна зайнятися вивченням найближчих земель, що омиваються океаном з усіх боків. Серед шалено красивою рослинності хочеться забути про все, але місцеві тварини не дають розслабитися, змушують уважно стежити за тим, що відбувається. Перед коротким подорожжю необхідно перевірити наявність важливих предметів. Якщо чогось не вистачає - краще завчасно запастися інструментів. З порожніми руками гуляти по островам не рекомендується, на шляху може з'явиться дика живність, яка бажає довести свою перевагу над людиною. Подібні сутички стануть звичкою, якщо доведеться побути тут довше.

Відмінні риси гри Raft Survival Forest 2:

  • існування в обстановці дикої природи;
  • дослідження островів;
  • широкий набір доступних інструментів;
  • зведення житла, створення корисних предметів;
  • корекція часу доби.

Всі завдання геймплея зводяться до виживання з найменшими втратами здоров'я. Зміна днів і ночей додає ситуації реалістичності. Багатозадачність змушує постійно вирішувати питання, вести себе активно, не розслаблятися. Тривимірні локації викликають захоплення, змішане з панікою, адже ефектна природа джунглів зовсім не пристосована до людини, а тварини можуть негативно реагувати на появу такого гостя. Полювання, риболовля, будівництво, дослідження навколишнього середовища та інші місії чекають того, хто наважиться з'явитися в тутешніх лісах. Доведіть, що гідні залишитися в цій зоні!


Реклама

завантажити Raft Survival Forest 2 1.1.1

Загальна інформація
версія 1.1.1 (1)
дата завантаження 2020-03-22 14:31
Розмір 16.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/23 10:29
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |