Cyber ​​Fighters: Legends Of Shadow Battle
0 (0)

Cyber ​​Fighters: Legends Of Shadow Battle

опис:

Гра Cyber Fighters: Legends Of Shadow Battle - це екшен-файтинг, в якому належить битися з незліченними злочинцями заради власного виживання.

Після Третьої світової карта Північної Америки кардинально змінилася, територія була розділена на 5 регіонів, прилеглих до Детройту. Проблемний місто нікуди не приєднався, після зриву декількох домовленостей на нього махнули рукою. Анархія воцарила в місті з майже мільйонним населенням. Пізніше в сусідніх державах з'явилася смертна кара, Детройт знайшов репутацію найбільшої в'язниці світу, оскільки туди депортували найнебезпечніших особистостей, нібито надаючи другий шанс на життя. Вижити було вкрай складно, люди розділилися на угруповання і постійно боролися один з одним.

Керований гравцем кібер-боєць має намір виконати ряд місій в забутому всіма населеному пункті, відкоригувати хід подій і вибратися звідти живим. На шляху йому постійно доводиться боротися з антагоністами в футуристичних обладунках. За сценарієм на дворі вже 2100 рік і в битвах використовується ультрасучасне спорядження і зброя. Злочинці мають дуже швидкою реакцією, тому завжди доведеться діяти оперативно, випереджати чужі удари, удосконалювати вміння і домагатися розблокування нових навичок. За кожного вбитого герою дається премія у вигляді золотих монет, які обмінюються на апгрейди.

Відмінні риси Cyber ​​Fighters:

  • бійки з агресивними жителями злочинного міста;
  • загрозливі габарити супротивників;
  • розблокування і апгрейд навичок;
  • розширення збройового арсеналу;
  • оффлайн і онлайн режими.

Розробники бачать майбутній Детройт в стилістиці кіберпанку. Яскраве двомірне оформлення і спецефекти роблять кожен бій барвистим. Битв так багато, що складно провести межу, коли закінчилася попередня бійка і почалася нова. Головне встигати збирати монети, які виникли після загибелі супротивників. Автоматично в скарбничку вони не падають, потрібно повторно пройтися там, де впав ворог. Наочна карта рівнів показує, наскільки далеко вдалося просунутися персонажу. Якщо режим кампанії набрид, можна переключитися на онлайн-бій і поборотися з бійцем реального гравця. Забутий всіма місто зачекався змін!


Реклама

завантажити Cyber ​​Fighters: Legends Of Shadow Battle 1.11.39

Нове в цій версії
- Fix some bugs and optimize game
Загальна інформація
версія 1.11.39 (166)
дата завантаження 2021-01-26 04:40
Розмір 80.63 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Усі додатки ZITGA на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/19 10:07
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |