Escape Machine City: Airborne
0 (0)

опис:

Гра Escape Machine City: Airborne - це цікава головоломка, в якій потрібно запускати і ламати системи, вирішувати логічні завдання, розгадувати причину спустошення міста.

Фантастичний населений пункт літав в повітрі, і це було природне для нього стан. Щодня місцеві жителі зв'язувалися зі спеціальними організаціями, доповідали обстановку. За два дні до моменту старту гри був останній контакт, далі зв'язок припинився. Галасливе місто раптом затих, завис в повітрі, залишився без людей. Гравець виконує роль секретного агента, відправленого в ширяє мегаполіс для прояснення ситуації. По прибуттю фахівець побачив хаос, розкидані по всіх майданчиках речі і конструкції незрозумілого призначення.

Потрібно дізнатися правду, а після знайти можливість залишити територію, адже жителі могли втекти або зникнути тільки через небезпеку глобального масштабу. Майже кожен механізм містить головоломку, розв'язка якої наближає дослідника до знаходження важливої ​​інформації. Логічні ребуси змінюються завданнями на пошук різних деталей, пазли змушують шукати зачіпки, аналізувати нюанси. У футуристичному просторі багато зав'язано на електронних системах, частина з них доведеться зламувати, інші - запускати за допомогою знайдених поруч інструментів.

Відмінні риси гри Escape Machine City: Airborne:

  • рішення оригінальних головоломок;
  • злом складних систем;
  • взаємодія з химерними механізмами;
  • дослідження спорожнілих локацій;
  • розгадка таємниці повітряного міста.

Населений пункт без жителів не буде витати в повітрі тихо. Тисячі автоматичних процесів генерують численні звуки, розробники також додали нетривіальну мелодію, написану спеціально для проекту. Тривимірна графіка з яскравими ефектами немов притягує, викликає бажання вивчити локації до деталей. Безкоштовно користувачам пропонується 8 рівнів, далі необхідно заплатити, щоб потрапити на наступні етапи, дізнатися розв'язку сюжетної лінії. Навіть заради проходження стартових локацій варто протестувати гру, шанувальники фантастики і пагонів з приміщень будуть приємно здивовані спектром запропонованих завдань.


Реклама

завантажити Escape Machine City: Airborne 1.22

Нове в цій версії
Android 11 crash fixed
Загальна інформація
версія 1.22 (32)
дата завантаження 2021-01-31 08:15
Розмір 148.55 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Усі додатки Snapbreak на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/15 12:45
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |