опис:

Гра Demente Arcade - це ретро-платформер, в якому потрібно бігати, стрибати, долати смертельно небезпечні перешкоди і все це заради пошуків Ісуса.

Син Божий пропав при загадкових обставинах, завзятий інтернет-серфер повинен з'ясувати причини події. Хлопець багато часу проводив в мережі і потрапив в простір, де реальність незрозумілим чином змішується з віртуальністю і цілковитою вигадкою. Підопічний гравця вивчає двомірні локації, намагається обходити пастки з шипами, гострими лезами і складними механізмами. Імовірність багаторазової смерті і повторного проходження маленького ділянки шляху дуже велика. Потрібно користуватися крихітними шансами на подальше просування по дорозі з платформами.

Додатково персонаж в окулярах збирає елементи, схожі на кнопки популярного відеохостингу. У правому верхньому куті відображається лічильник зібраних кнопок-бонусів. Лівіше видно умовні символи невитрачених життів, до 10 штук. Якщо шукач пригод помилиться більше десятка разів, то набір фігурок поповниться. Герой продовжить дослідження загадкового світу з надією на значущі відкриття. Нижні кути екрана зайняті прозорими клавішами управління. Інтуїтивний принцип переміщення героя не спрощує місію, оскільки майданчик переповнена перешкодами будь-яких форм і видів.

Відмінні риси гри Demente Arcade:

  • подорож по дивному світі;
  • змішання реальності і відмінного простору;
  • різноманітність пасток;
  • розгадка зникнення Ісуса;
  • глибокий сюжет.

Геймплей піксельної аркади викликає ностальгічні почуття, розробник відмінно попрацював над відтворенням атмосфери старої гри. Музичний супровід відповідає ретро-тематики, навіває спогади про Супер Маріо і інших аналогічних проектах. Сюжетна лінія не дає поринути у спогади, змушує міркувати про переплетеннях віртуальних процесів з реальністю. Спочатку складно проаналізувати, в чому полягає справжня правда, які ризики вигадані самим героєм. Доведеться пробиратися через темні майданчики з яскравими деталями, досліджувати кожну запропоновану зону. Допоможіть героєві відкрити справжню правду про те, що з ним діється!


Реклама

завантажити Demente Arcade 0.1.2

Нове в цій версії
Se solucionaron problemas menores!

Si encontrás un error mandanos un mensaje con los detalles a support@raviolstation.com
Загальна інформація
версія 0.1.2 (12)
дата завантаження 2020-10-11 05:10
Розмір 81.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/13 12:33
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |