опис:

Гра Real Drift Car Racing - це цікава гонка, в якій можна дріфтовать на спеціально обладнаних трасах, відточувати навички і потрапляти в рейтинги найкрутіших водіїв.

Спочатку користувач регулює характеристики залізного коня, потужність движка, темп перемикання передач, кут розвалу і інші технічні фактори. Також можна вказати бажані аспекти щодо зовнішності автомобіля. Ви можете змінити відтінку корпусу і візерунка на ньому, вибір моделей колісних дисків і шин, коригування інших параметрів, аж до дрібниць.

Підготовлена ​​машина виходить на трасу і або бере участь в гоночному змаганні, або починає заїзд у вільному форматі. Останній варіант відмінно підходить для тренувань, там потрібно змагатися тільки з самим собою, стежити за якістю і темпом руху без оглядки на суперників. Бажають відчути азарт суперництва можуть змагатися в онлайні з іншими користувачами з мережі інтернет, або запросити в проект приятелів для спільного проведення часу.

Завдяки вибору з декількох рівнів складності водій зможе підібрати оптимальні умови для гонки відповідно до навичками управління гоночного боліда. Кожен заїзд в будь-якому режимі приносить гравцеві додаткові бали за трюки, дрифт на божевільній швидкості, наближення до кордонів без подальшого пошкодження машини. Бали обмінюються на доступ до різноманітних параметрів. Від кількості набраних очок залежить широта варіацій зміни автомобіля.

Відмінні риси гри Real Drift Car Racing:

  • можливість змінити рівень складності;
  • настройки тюнінгу та зовнішніх характеристик;
  • режими гонки і вільного катання;
  • набір очок;
  • вибір ручної коробки або автомата.

Розробник заслуговує похвали за якісну тривимірну графіку, реалістичні звукові ефекти. Також вражає деталізація технічних параметрів автомобіля та його поведінки на дорозі. Гідні дороги дозволяють нескінченно підвищувати майстерність віртуального водіння, а прикольний музичний фон змушує їхати швидше, яскравіше і одночасно обережніше. Приєднуйтесь до багатомільйонному натовпі фанатів цієї 3D-гонки!


Реклама

Real Drift Car Racing

Рейтинг:

(5)
1.68★ 33.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/11 12:37
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |