опис:

Гра LEGO Legacy: Heroes Unboxed це щось на зразок рольової гри, ось тільки основний упор зроблений на колекціонування, зайнявшись яким вам буде досить складно зупинитися.

Як ми вже натякнули, гру підготували в студії Gameloft SE, яка дуже давно відома всім шанувальникам ігрової індустрії. Були проекти хороші і запам'ятовуються, були і ті, які варто було б забути, але одне точно - досвід у розробників є і вони точно вирішили ним скористатися при створенні цієї новинки.

Само собою, гра успадкувала всі, що стали вже класичними нюанси виробництва мобільних ігор від цього розробника, але хіба це має значення, коли мова йде про культовому конструкторі?

Але, настав час звернутися до геймплею, який трохи здивував. Що можна чекати від конструктора? Само собою, тут доведеться щось збирати, але на цей раз це не деталі або якісь елементи, збирати доведеться персонажів, яких ви вже могли зустрічати у величезній кількості минулих частин цієї франшизи. Зібравши колекцію героїв можна сміливо вирушати на битви з іншими гравцями, показавши їм не тільки героїв, яких ви змогли набрати, але і свої тактичні навички, тому що тут вони безумовно стануть в нагоді. Кожного зі своїх героїв ви можете прокачувати і розвивати в цікавому вам напрямку, що дозволить так чи інакше, але виділитися із загальної маси інших гравців, так як з огляду на кількість героїв і великі можливості для розвитку кожного комбінацій може бути дуже багато і кожну можна підібрати під свій унікальний стиль гри.

Особливості гри LEGO Legacy: Heroes Unboxed на андроїд:

  • Зберіть унікальну колекцію героїв
  • Всі герої, яких ви зустрінете - культові особистості у франшизі
  • Прокачивайте свого героя і його здатності
  • Це повноцінна рольова гра, щоб ви не думали
  • На подив, але тут не реклами, у всякому разі поки

Недоліки гри:

  • Покупок немає, а ось без реклами не обійшлося ...

Підсумок: гра LEGO Legacy: Heroes Unboxed це вельми цікавий і навіть знаковий проект як для ігор на андроїд в цілому, так і для розробників. Якщо світ лего вам знаком і цікавий - не пропускайте цю подію, воно вам сподобається!


Реклама

завантажити LEGO Legacy: Heroes Unboxed 1.7.4

Нове в цій версії
The update is here! Fight for enhanced Arena rewards, power up to level 65, talk to your guildies in the new Guild Chat, get a sneak peek at the upcoming minifigures, and celebrate our grandiose one-year anniversary with us! 
Загальна інформація
версія 1.7.4 (1070400)
дата завантаження 2021-02-28 23:44
Розмір 115.87 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Gameloft SE на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/09 10:04
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |