опис:

Гра Soccer Battle - Online PvP  - це футбольний онлайн-проект, в якому має бути брати участь в матчах в складі команди з 3 спортсменів, показувати свою міць противникам.

Користувач вибирає зовнішність свого спортсмена, виконує мінімальну кастомізацію і заявляє про бажання вивести підопічного на футбольне поле. Далі відбувається автоматичний підбір інших футболістів, кожним буде керувати окремий гравець. Коли набирається 6 героїв, починається спортивне дійство. Спочатку один буде стояти на воротах, а двоє - ближче до центру поля. Бігати по полю і забивати голи може будь-хто, обмеження для воротаря відсутні.

При подачі пасу або розглядання воріт як цілі можна побачити передбачувану траєкторію польоту мяча. Це допомагає прицілюватися і виконувати більш точні удари. Рекомендується остерігатися робота підстави: підніжки можуть ненадовго вивести героя з ладу, декількох секунд вистачить для зміни загального рахунку.

Матч відбувається на обладнаному стадіоні, іноді навіть без глядачів. Соратники виділяються синім підсвічуванням, противників можна розпізнати по червоній тіні. Є суворе обмеження за часом, змагання триває пару хвилин, і за цей період потрібно встигнути забити голи. Таймер у верхній панелі показує, скільки залишилося до останнього свистка. Якщо після закінчення часу в рахунку спостерігається нічия, процес триває до наступного гола. Завдяки невеликій кількості спортсменів, мячі потрапляють в ворота швидко, динаміка значно вище ніж при участі великих команд.

Відмінні риси гри Soccer Battle:

  • футбольні матчі 3 × 3;
  • управління тільки одним персонажем;
  • вибір зовнішніх параметрів підопічного;
  • розблокування апгрейдів;
  • цінні нагороди та бонуси.

Розробник порадував якісною графікою і інтуїтивним управлінням. Фізика спортивного снаряда також гідна похвали. Контролювати одного героя простіше, ніж цілий колектив, є можливість детальніше продумати тактику. Важливо коректно взаємодіяти з іншими членами команди, намагатися передбачати поведінку опонентів. Перемоги в різноманітних турнірах гарантовано принесуть задоволення шанувальникам спортивних онлайн-битв!


Реклама

завантажити Soccer Battle - Online PvP 1.15.3

Нове в цій версії
Improved performance!
Загальна інформація
версія 1.15.3 (1150301)
дата завантаження 2021-02-28 23:56
Розмір 54.6 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/25 10:58
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |