опис:

Гра Pico Tanks це онлайн-екшен для вашого андроїда в якому головну роль будуть виконувати танки, але не намагайтеся порівнювати цю гру з WoT і аналогами, Онам зовсім інша і ми вважаємо, в цьому і криється її однозначний плюс, тому що клони вже набридли.

Підготували гру в студії Panda Arcade, яка, до речі, базується в Австралії! Не так вже й багато розробників звідти ми знаємо ... Проте, це їх перший проект для андроїда, але будемо сподіватися, що не останній, задатки здорового глузду і креативу тут явно присутні.


Гра явно дає зрозуміти, що тут ніхто не намагався зробити «як у житті», так що, і графіка і фізика далекі від реальності, але при цьому, їх складно назвати поганими, вони просто інші, своєрідні. Відразу варто відзначити, що нас засмутив той факт, що тут не вийде громити навколишній світ, але це вже заслуга проектів абсолютно іншого формату. Битви тут скромні, що допускають лише шість гравців на полі, по три з кожного боку, так що, основні зусилля доведеться направити на командну тактику і злагоджені дії, так як «витягти» одному тут явно не вийде, так як поріг входження досить низький. Але є нюанс, так як тут досить швидко можна прокачати - на початку буде складно, так як проти вас вийде багато підготовлених супротивників. Проте, трохи терпіння (або реальних вкладень) і ви будете готові. До речі, на самому початку гри, перш ніж допустити вас до справжнім битвам буде запропоновано короткий, але ємне і корисне навчання, яке допоможе розібратися як в управлінні, так і в наявних на першому етапі можливості.


Особливості гри Pico Tanks для андроїда:

  • Зрозуміла графіка і фізика, все просте і актуальне
  • Три режими гри
  • Великі можливості прокачування вашого танка
  • різноманітне озброєння
  • Зовнішній вигляд можна кастомизировать і зробити унікальний танк
  • На даний момент рекламу ще не підвезли;)

Недоліки гри:

  • У деяких моментах «простота» кидається в очі
  • Є покупки, які порушують баланс

Підсумок: гра Pico Tanks це легкий і невимушений проект, який сміливо можна рекомендувати шанувальникам онлайн-боїв, причому танки це чи ні - не так вже й важливо, в цілому, гра затягує, особливо якщо ви не любите вдаватися в подробиці того, що відбувається і не морочитися на деталях.


Реклама

завантажити Pico Tanks 31.5

Нове в цій версії
We are constantly adding new features and fixing bugs!
You can find the latest changes at PicoTanks.com/Changelog
Загальна інформація
версія 31.5 (32000005)
дата завантаження 2020-02-20 16:14
Розмір 47.9 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати статистику акумулятора

Дозволяє програмі зчитувати дані про поточний низький рівень споживання заряду акумулятора. Програма може отримувати докладну інформацію про те, якими програмами ви користуєтеся.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Усі додатки Panda Arcade на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/21 12:11
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |