опис:

Гра 4 × 4 Mania - це цікава гонка, в якій належить управляти позашляховиком, проходити складні маршрути, виконувати місії, брати участь в дербі-сутичках.

Користувач управляє потужним автомобілем, самостійно регулює його зовнішній вигляд, вказує назву залізного коня і інші нюанси. Технічні параметри теж відкриті для глибоких налаштувань. Можна вибрати колеса і змінити тиск в шинах, можна поміняти бампер, взяти відповідну підвіску, оптимізувати інші параметри. Налаштування багато в чому залежать від поставлених цілей і подоланих ландшафтів. Підготовка до перегонів в тундрі кардинально відрізняється від подорожі по пустелі, катання по гірській місцевості має мало спільного з подоланням лісових заростей.

Розробник пропонує різні стилі гонок. Одним сподобаються змагання з досягненням певного числа чекпоінтів. Інші захочуть участі в місіях і виконання масштабних завдань. Ще є можливість побувати на арені і влаштувати справжню автомобільну бійню. Допускається онлайн-спілкування з реальними опонентами в спеціальному чаті, а також запрошення друзів в захоплююче змагання. Пророблена фізика і широкий спектр можливих пошкоджень змушують напружуватися навіть досвідчених водіїв. Гравці і боти не дають поблажок, змушують діяти уважно і обережно.

Відмінні риси гри 4 × 4 Mania:

  • 17 автомобілів на вибір;
  • технічні апгрейди транспортних засобів;
  • настройка тюнінгу;
  • кілька форматів геймплея;
  • 8 точок огляду.

Симулятор має широкий діапазон налаштувань позашляховиків, завдяки чому можна зібрати унікальну машину. Маршрути дивують великою кількістю складних ділянок. Тут легко заблукати в нетрях кам'яного міста серед пустелі, або надовго загрузнути в лісовому болоті. 8 камер дозволяють вибрати оптимальний ракурс огляду того, що відбувається, а серед варіантів управління кожен користувач знайде відповідний алгоритм. Середня якість графічного оформлення компенсується різноманітністю локацій і великим спектром емоцій при подоланні дистанцій. Зберіть кращі позашляховики і перемагайте на них в будь-яких режимах!


Реклама

завантажити 4x4 Mania 4.21.10

Нове в цій версії
4.21.10: This update's multiplayer won't be compatible with older versions due to sync changes, so make sure your friends update too!
- Added holiday crates
- Worked on soft suspensions to limit bump stop bouncing in place
- Fixed engine levels 6 and 7 max speed limit
- Fixed Nitrous working on EVs with a controller
- Fixes for Android 11
Загальна інформація
версія 4.21.10 (242110)
дата завантаження 2020-12-23 11:44
Розмір 43.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

SET_ALARM

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Усі додатки Limbersoft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/20 12:46
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |