опис:

Гра Battle For Basiani - це цікавий файтинг, в якому потрібно відбиватися від оточуючих персонажа ворогів, вивчати вміння супротивників і отримувати користь від цих знань.

Гравець визначається з характером персонажа, а після виводить його на небезпечну територію. У випадку з міністром можна розраховувати на епічно поява на вертольоті, недалеко від натовпу людей. Літальний апарат зникне в темному небі, а герой залишається посеред дороги на самоті. До нього оперативно підійдуть сильні і сміливі особини, налаштовані вкрай негативно. Потрібно відбиватися і наносити удари першим, щоб запобігти отриманню побоїв. При управлінні підопічним гравець може комбінувати кілька ударів, застосовувати різні бойові тактики.

Противники володіють унікальними вміннями, потрібно підлаштовуватися і для кожного вибирати свій формат атаки. Одні метають вогняні кулі, інші змушують сповільнитися головного героя. Різновидів ворогів багато, потрібно уважно стежити за їхніми діями. Кожен удар займає секунди, але необхідно прораховувати дії, щоб боєць встиг вдарити першим, а не завдавав відповідь хук.

Відмінні риси гри Battle For Basiani:

  • рукопашний бій одного проти всіх;
  • вибір персонажа;
  • розблокування нових особистостей;
  • накопичення бонусних балів;
  • противники з різноманітністю навичок.

За кожен ефективний маневр нараховуються бали, в верхніх кутах відображається поточне число балів і кращий результат користувача. Поранення і пропущені дії антагоністів відображаються великим яскравим повідомленням. Всього дається три життя. Коли переривається остання - закривавлений герой падає, система фіксує отримані бали і при необхідності оновлює показники найвищого результату. Після набору певного досвіду можна відкрити інші характери і працювати не тільки з міністром.

Екшен викликає чітку асоціацію з іграми з минулого. Графіка дозволяє відчути приємну ностальгію, зробити тимчасові рамки менш помітними. Завдяки зручному управлінню персонаж слухняно виконує всі задумки користувача, необхідно тільки прораховувати оптимальний момент удару. Виховайте кращого бійця і приміряйте різні характери для битв з хуліганами!


Реклама

завантажити Battle For Basiani 2.0.0

Нове в цій версії
This update features a new playable character — The Knight.
After receiving feedback from our users we decided to listen and instead of decreasing the cost of unlocking playable characters we decided to unlock all of them and take out coin mechanics.

Other updates:
- Added new tracks
- Added new enemies
Загальна інформація
версія 2.0.0 (20)
дата завантаження 2020-07-13 15:20
Розмір 51.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/19 09:57
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |