Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action
0 (0)

Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action

опис:

Гра Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action - це оригінальний екшен, в якому належить боротися з знахабнілими босами і запобігати захоплення територій.

Ворожі особистості заполонили простір і тільки підопічні гравця можуть вступити з ними в сутичку. Мета вражає своїми масштабами: потрібно очистити всі майданчики від антагоністів і повернути місто до мирного існування. Численні квести мають на увазі рух по похмурим покинутим локаціях і постійний файтинг з агресивними антагоністами. Варто підготуватися до дій у відповідь ударів і до того, що в зоні боротьби буде відразу кілька шкідників. Помічниками виступатимуть вихованці, якщо вийде їх розблокувати і приручити.

Знищення кожного ворога приносить якісь бонуси в скарбничку. Послідовні успішні удари формують комбо, збільшують поточний заробіток. У міру розвитку ситуації у воїна з'являються ресурси для апгрейдів, отримання нових умінь або їх комбінацій. Після розблокування кількох персонажів можна вибирати, хто саме буде брати участь в бою. Сюжетна лінія досить примітивна, але проглядаються певні зачіпки. Між рівнями може проходити кілька віртуальних років, ситуація в ігровому світі погіршується, квести стають складніше, а опоненти сильніше.

Відмінні риси гри Brawl Quest:

  • битви з багатьма видами супротивників;
  • розблокування вихованців-помічників;
  • широкий набір бойових прийомів;
  • заробіток грошей;
  • апгрейди і нагороди.

У двомірному графічному оформленні користувач спостерігає ситуацію збоку і веде свого підопічного вперед. При зустрічі з противниками, пріоритетом стає вміння комбінувати удари і ефективно застосовувати доступні здатності. Переможені вороги зникають, залишаючи після себе тільки монети. Цінні нагороди варто підбирати і без зволікання рухатися далі. Яскраві підказки мінімізують період бездіяльності і змушують постійно ініціювати нові бійки. На локаціях явно помітно спустошення і відсутність простих людей. Є лише недруги і той, хто з ними бореться. Покладіть ворогів на лопатки в кожному квесті!


Реклама

завантажити Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action 4.9.13

Нове в цій версії
New Character Event [Typhoon Tussle]!
Загальна інформація
версія 4.9.13 (163)
дата завантаження 2020-12-30 02:40
Розмір 57.23 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/15 12:57
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |