опис:

Гра Om Nom: Run - це прикольна аркада, в якій Ам Ням бігає вулицями, віртуозно обходить перешкоди, робить цікаві трюки, збирає листи і виконує інші місії.

Знаменитий зелений персонаж в цей раз ситий. Його тягне перспектива яскравих пригод, можливість побігати по підземних тунелях, фабрикам, вуличним дорогах і інших локаціях. На кожній дистанції екстремала чекає маса перешкод, від вантажівок і величезних птахів на велосипедах, до дивних роботів. Благо всі небезпеки пасивні, необхідно тільки вибрати оптимальну тактику руху, щоб обійти заважають об'єкти. Ефектні посилення допоможуть зробити все безпечно і красиво. Самокат тут може перетворитися в ракету і споглядати те, що відбувається зверху. Черевики на пружинах дозволяють стрибати дуже високо. Інші фішки теж будуть корисними для трюків.

Гравець управляє веселим бігуном, допомагає йому зібрати бонуси при виконанні нескладних завдань. Героя просять зібрати певні елементи, скористатися якимись інструментами, продемонструвати оригінальні акробатичні прийоми. У процесі руху крім основних завдань варто ловити монети, їх сумарна кількість відображається у верхньому кутку екрану. Додатково зверху користувач бачить, яку частину головного завдання вже вдалося зробити. Кнопка паузи ігрового процесу знаходиться там же. Розробник дозволяє вибирати інших героїв з проекту Cut the rope, а також наряджати їх у веселі костюми, приміряти аксесуари.

Відмінні риси гри Om Nom: Run:

  • подолання дистанцій з перешкодами;
  • підстрибуюче взуття, ракети, інші посилення;
  • милі герої і смішні наряди для них;
  • виконання крутих трюків;
  • набір очок і бонусів.


Раннер може похвалитися легкістю управління і позитивним настроєм. Будь-які невдачі обіграються як невеликий форс-мажор. При незначному ударі персонаж піднімається через пару секунд і продовжує рух в звичному темпі. Сильний удар змушує його вилетіти далеко за межі планети, зібрати кілька монет в космосі і повернутися на стартову позицію місії. Симпатичне графічне оформлення приверне гравців різного віку, а бадьора мелодія посилить прагнення до нових перемог. Допоможіть героєві зібрати максимальну кількість бонусів!


Реклама

Om Nom: Run

Усі додатки ZeptoLab на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(4)
3.7★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/13 12:06
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |