опис:

Гра Calibria: Crystal Guardians - це цікавий ролевик, в якому потрібно боротися з демонічними силами і відновлювати контроль представників свого клану над Кристалом.

У світі калібру настала паніка через втрату священного Кристала. Диявол забажав захопити владу, наказав своїм підлеглим демонам напасти на будинок зберігачів і захопити дорогоцінний елемент. Зазначений будинок був спустошений, оскільки сил для захисту було занадто мало. Гравець постає в ролі представника клану, зобов'язаного відновити справедливість, повернути священний предмет в добрі руки і налагодити мирне існування на своїй рідній землі.

Досягнення мети можливе шляхом складання загону фантастичних героїв. Вони будуть вести покрокові бої з противниками, а потім зможуть дістатися до диявола. Опоненти жорстокі і безстрашні, боротися з ними можуть персонажі 5 фракцій. Користувач може особистостей хаотичного, світлого, законослухняного, темного і злого напрямки. У кожного свої вміння, можливості для зростання і розвитку. Розблокування древа дозволить самостійно визначати, на яких здібностях потрібен акцент, що підлягає першочерговому апгрейду. Високі нагороди послужать чудовою мотивацією для подальшого просування до мети.

Відмінні риси гри Calibria: Crystal Guardians:

  • битви за повернення мирного життя;
  • 5 класів персонажів, більше 40 героїв в кожному;
  • поєднання різних бійців;
  • розвиток здібностей, відкриття особливого дерева воїна;
  • пророблений сюжет.

Розробник пропонує брати участь в сутичках в ручному та автоматичному режимах, підбирати найбільш комфортних темп гри. Фанати онлайн-битв можуть протистояти підопічним реальних гравців з усіх континентів. Також передбачений формат допомоги друзям, відправки своїх персонажів як підмоги для команди приятеля. Тактика досягнення лідируючих позицій в таблиці кращих може бути різною.

Велика кількість доступних персонажів дозволяє складати найбільш хитрі комбінації. Широкі можливості апгрейдів допомагають створити ідеальну стратегію поведінки команди на поле бою. Барвисті локації вносять різноманітність в геймплей. Помічники надають детальні інструкції, описують можливі варіанти дій. Калібру чекає своїх рятівників!


Реклама

завантажити Calibria: Crystal Guardians 2.2.4

Нове в цій версії
NEW
1. (New) Guild War System Revamped
2. (New) Spire level limit has been increased to 600
3. (New) Rename your Guild Function
4. (New) Support of Simplified Chinese and Traditional Chinese
5. (New) The Storage now appear in hero enhancement menu
6. (New) Persistent Content Creator code
7. (New) Content Creator Program
8. (New) Twitch Event (End of July)
9. (New) Special Event section
Загальна інформація
версія 2.2.4 (152)
дата завантаження 2020-07-26 05:41
Розмір 61.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/13 10:02
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |