опис:

Гра World Robot Boxing 2 - це захоплююча екшен-аркада, в якій боксують роботи б'ються на барвистих аренах за звання лідера в футуристичному виді спорту.

Гравцеві на вибір пропонуються роботи з 14 країн. Необхідно визначитися, за яку країну підопічний повинен виступати на арені. В ідеалі рекомендується набирати в команду різних персонажів і перед кожним боєм вибирати, хто гідний битися в конкретних умовах. Всього в проекті передбачено 66 механічних персонажів з унікальними навичками. Показники шкоди, підвищення енергії, блокування, відновлення після жорсткого удару і інших характеристик також відрізняються, кожен має власні сильні сторони і слабкі місця.

Якщо на арену виводиться команда, ретельно продумувати які персонажі найкраще доповнять один одного і зможуть мінімізувати негативні якості. Для дуелей важливо грамотно поєднувати удари, розробляти тактику, яка підходить для обраного підопічного. Поведінка противника також вносить корективи в план дій, завдяки легкому управлінню і слухняності боксера гравець впливає на розвиток і підсумки кожної сутички. Навички можна модернізувати при ефективному веденні боїв. Проходження складних рівнів дозволяє розблокувати екстремальні удари, вразити антагоніста в найнесподіваніший момент.

Відмінні риси гри World Robot Boxing 2:

  • бійки між залізними створіннями;
  • апгрейд характеристик і навичок;
  • колекціонування роботів;
  • формування власного стилю бою;
  • кілька режимів геймплея.

Закадровий голос голосно і дуже емоційно коментує те, що відбувається на 12 аренах. Глядачів навколо не видно, але їх захоплені вигуки або розчарування виразно чутні на тлі. Відмінна тривимірна графіка додає подіям видовищності. Щоденні і щотижневі бої підтримують азарт користувача на тривалий час. Можливість очолити таблицю лідерів змушує битися з усіх сил, вичавлювати максимум з підопічних. Величезні і сильні роботи викликають бажання довести всім свою перевагу, перемоги над божевільними босами тільки підігрівають ідеї про головних світових титули. Підведіть до вершин свого залізного генія!


Реклама

завантажити World Robot Boxing 2 1.6.101

Нове в цій версії
HOLIDAY UPDATE
With the Holiday season just around the corner, get ready for plenty of fantastic fun coming this Fall bringing in the opportunity to claim the awesome robots!
Brace yourselves for amazing events as your thumbs twiddle for crazy action. Bug Fixes and Optimizations were done in the game for a smoother, effortless, and flawless gameplay experience. So, upgrade your ultimate war-machine, and dive into the fun...
Загальна інформація
версія 1.6.101 (16101)
дата завантаження 2020-12-05 07:13
Розмір 68.43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/12 12:18
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |