опис:

Гра Ulala: Idle Adventure - це забавний командний ролевик, в якому потрібно полювати, боротися з монстрами, приручати динозаврів, шукати способи виживання в кам'яному столітті.

До нашої ери тривале існування і порівняно комфортне життя можливі тільки при наявності команди. В ігрових умовах клан складається з 4 персонажів, вибирати підопічного користувач повинен з урахуванням ролі в клані. Різноманітність класів приємно дивує, тут є воїни, друїди, ассасини, маги, мисливці, шамани і інші цікаві особистості. У кожного індивідуальні показники сили атаки, рівня підтримки, виживання. Спектр цілей варіюється в залежності від можливостей класу.

Крім битв з маленькими і великими монстрами гравець буде приручати динозаврів, годувати їх, організовувати якісний догляд. Нагодовані і виспалися вихованці піддаються тренування і навіть оновлюються автоматично. Приготування їжі та насолоду смачними стравами - ще одна важлива складова геймплея. Справжні гурмани знайдуть свій сегмент захоплень.

Відмінні риси гри Ulala: Idle Adventure:

  • вибір класу персонажа;
  • різноманітність доступних вихованців;
  • унікальні навички і їх комбінування;
  • формування альянсів;
  • оригінальні екіпірування й спорядження.

Поєднання різних здібностей, створення і поліпшення елементів екіпіровки, тестування численних скінів дозволяють вибрати оптимальну стратегію розвитку свого героя. Виконання завдань приносить в скарбничку особливу валюту - морські зірки, їх можна обмінювати на всякі корисні речі. Знаходити і купувати можна навіть заклинання для магічних впливів на противника в бою.

Простий принцип управління і легкі завдання роблять проект відмінним засобом для розслабленого проведення часу з друзями. Онлайн-формат також дає широкі можливості для знайомств і спілкування за інтересами. Прикольний сюжет і неординарні локації змушують гравця відволіктися від буденності і поринути в події кам'яного віку. Пустелі, вулканічні території, джунглі і льодовики відкриті для досліджень. Відправляйтеся в веселу подорож в умовах кам'яного віку!


Реклама

завантажити Ulala: Idle Adventure 1.86

Нове в цій версії
1.New Hero Souls
2.Season related optimizations
Загальна інформація
версія 1.86 (125)
дата завантаження 2021-02-18 19:54
Розмір 83.48 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки X.D. Global на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/11 12:39
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |