опис:

Гра Candy Genies - це барвиста казуалки, в якій потрібно працювати в кондитерській, збирати цукерки по три в ряду і домагатися солодких вибухів за допомогою бустерів.

Користувач управляє магазином і пригощає всіх бажаючих кращими ласощами. Основний контингент клієнтів - тварини з різних мультиплікаційних фільмів і серіалів. Герої приходять по одному або компаніями і оголошують своє замовлення за прилавком. На екрані це зображується як думки відвідувача. Біля кожної думки є числовий показник. Відштовхуючись від числа, гравець вирішує головоломку і переміщує фігурки у формі цукерок так, щоб зібрати три і більше в вертикальної або горизонтальної лінії. При вдалих ходах солодощі на картатій дошці вибухають, на їх місці з'являються нові, а запит клієнта планомірно зменшується.

Верхню зону екрану займає зображення гостей, які перебувають на різних локаціях. У одних за спиною міські хмарочоси, інші відпочивають на морі, треті - виїхали на природу недалеко від будинку. Три чверті екрана займає картата дошка з ігровими завданнями. Зверху фіксується обмеження доступних ходів.

Розробник пропонує покупку додаткових рухів за реальні гроші, але в більшості випадків для розв'язки конкретного завдання потрібно значно менше дій, ніж передбачено в безкоштовній версії. Коли клієнти отримують бажаний обсяг цукерок, залишок ходів автоматично витрачається по найбільш ефективному алгоритму. Далі рівень завершується, користувачеві нараховується певна кількість очок.

Відмінні риси гри Candy Genies:

  • головоломки зі складанням цукерок в одну лінію;
  • зростання потужності солодощів;
  • круті комбінації і підсилення;
  • герої з улюблених мультфільмів;
  • кондитерський бізнес.

Між рівнями можна побачити схематичне просування по карті. Крім бустерів і бонусів в геймплеї виникають додаткові умови, як вибух елементів в конкретних клітинах або формування комбінацій з попередньо призначеними параметрами. Гра насичена яскравими фарбами, але шлейф одноманітності цілей іноді навіває нудьгу. Милі персонажі і приємна закадровий мелодія трохи рятують ситуацію. Спробуйте себе у вирішенні головоломок з мультяшним сюжетним оформленням!


Реклама

завантажити Candy Genies 1.4.3

Нове в цій версії
- Issues fixed and performance improved.
Загальна інформація
версія 1.4.3 (1013)
дата завантаження 2020-08-06 17:21
Розмір 40.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.7★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/10 09:47
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |