опис:

Гра Animal Island: Idle Games - це забавний симулятор, в якому необхідно створювати оазиси, відновлювати флору і фауну на континентах, захоплюватися чудовою природою. Любителям тварин рекомендується;)

У розпорядженні гравця виявляється невеликий порожній острів. Простими кліками можна перетворити ці землі в райське місце, посадити дерева і квіти, покликати тварин усіх видів. Навіть хижаки тут доброзичливі, аура умиротворення відчувається в кожному куточку створеного оазису. При бажанні територію можна розширювати, додавати гори, водоспади, збільшувати поля і ліси. Масштабні завдання легко піддаються виконання завдяки великому вибору дій. Ефективна робота приносить золоті монети, їх рекомендується міняти на численні поліпшення. При накопиченні достатньої кількості монет можна виконати оновлення територій.

У запропонованому форматі ідеальність повинна відчуватися на кожному клаптику землі, користувач може використовувати різні комбінації дій, щоб створити бажану обстановку. Навіть назви запропонованих ділянок землі надихають на формування ідеального світу: Острів Надії, Острів Мрії і інші чекають творця утопії. Коли робота завершена, можна переходити до іншого континенту, якому також не вистачає ділянок з наповненою щастям атмосферою.

Відмінні риси гри Animal Island: Idle Games:

  • розширення островів;
  • додавання різних видів рослинності;
  • залучення тварин і птахів;
  • заробіток монет;
  • формування будь-якої природної обстановки.

Відмінний антистресовий симулятор допомагає розслабитися і забути про проблеми мегаполісу. Легка закадровий мелодія навіває спокій, знижує роздратування. Нізкополігональних графічне оформлення підкреслює фантастичність обставин ігрового простору. Елементарність управління і відсутність таймерів дозволяють діяти з будь-якою швидкістю, вибирати темп і не боятися негативних наслідків. Ігровий процес не підійде для тривалого зависання, але добре виконає функцію перемикання уваги. Реалізуйте бажання побувати на природі і відволіктися від повсякденної суєти!


Реклама

завантажити Animal Island: Idle Games 1.0.0.1

Загальна інформація
версія 1.0.0.1 (1000001)
дата завантаження 2020-02-06 19:33
Розмір 89.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/08 12:31
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |