опис:

Гра GI Joe: War On Cobra це стратегія для вашого андроїда, яка в загальному і цілому спочатку була зроблена за сучасними канонами саме мобільного формату цього жанру. А це означає, що від вас не буде потрібно активних дій, юніти будуть боротися самостійно, а від вас буде потрібно тільки глобальне керівництво тим, що відбувається.

Підготували гру в студії D3 Go !, на рахунку якої на даний момент всього шість ігор, але зате яких! Alien: Blackout, Magic: The Gathering - Puzzle Quest, MARVEL Puzzle Quest і деякі інші ... До речі, остання, зібрала понад 10 мільйонів завантажень, але тут і зрозуміло, слово MARVEL в наші роки це гарант успіху, інакше і не скажеш.


З огляду на минулий «послужний» список своїх ігор, розробники явно не могли обійтися без нової франшизи, якій довелося б покласти в основу того, що відбувається і така франшиза знайшлася ... Якщо хто не знає, а таке цілком можливо, то GI Joe - це франшиза, яка включає в себе як мінімум один фільм, мультики, іграшки та інший, подібний контент. Ось тільки складно сказати, що франшиза успішна або знаменита, тому що, не всі навіть про неї згадають, хоча бачили, нехай і мигцем, мільйони ... Проте, за рахунок досить хорошою реклами справи йдуть добре і буквально за перший тиждень гра зібрала понад 100 тисяч завантажень, що в загальному і цілому результат хороший, та й сама по собі гра вийшла якісною, так що, навіть якщо відсторонитися від походження персонажів, то чому б і ні?


Особливості гри GI Joe: War On Cobra на андроїд:

  • Типова сучасна мобільна стратегія, як ви звикли
  • Приємна графіка і відточена анімація
  • Багато персонажів з франшизи GI Joe
  • Крім героїв є і техніка
  • Якщо хочете - можете грати за боку противників, кобру!
  • Різноманітні завдання та інші нюанси, які не дадуть нудьгувати

Недоліки гри:

  • GI Joe - не найпопулярніша франшиза, будемо чесними
  • Реклама має місце бути, як і невеликі покупки, що знову ж таки, норма для безкоштовного проекту

Підсумок: гра GI Joe: War On Cobra це добротний, досить цікавий проект, який цілком можна розглядати на роль рядовий стратегії для вашого мобільника, при цьому, ви можете навіть не знати про франшизу. А якщо раптом знаєте і пам'ятаєте, то тоді це справжній подарунок!


Реклама

завантажити GI Joe: War On Cobra 1.2.9

Нове в цій версії
What's New in this version of G.I. Joe: War on Cobra?
- Updated splash screen and copyright text
- Minor bug fixes
Загальна інформація
версія 1.2.9 (139584)
дата завантаження 2021-01-26 04:35
Розмір 95.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 7.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки D3 Go! на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/26 09:50
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |