Public Transport Simulator - Coach
0 (0)

опис:

Гра Public Transport Simulator - Coach - це захоплюючий симулятор, в якому потрібно перевозити пасажирів у великих автобусах, допомагати людям дістатися до бажаного населеного пункту.

Користувач бере на себе місію забезпечення комфортної поїздки для великої кількості людей. Подорожі можуть бути пов'язані з робочими обов'язками, з бажанням відпочити, зустрітися з кимось, виконати певні справи. При будь-якої мети зміни місцезнаходження клієнти хочуть безпечно доїхати від одного міста до іншого. За якісну роботу підопічному гравця платять хороші гроші, їх можна витрачати на апгрейд транспорту та придбання нового. А ще частина коштів йде на заправку, поповнення пального в баку.

Люди очікують транспорту на зупинці, необхідно під'їхати на чітко позначену точку, відкрити двері і почекати заповнення транспорту. Час на очікування чітко обмежена, відхилятися від графіка не варто, всі бажаючі встигають увійти і хочуть своєчасно приїхати в кінцевий пункт маршруту. Після закриття дверей можна їхати. Карта відсутня, але широкі жовті покажчики допомагають безпомилково рухатися по потрібному шляху. Зайві повороти загороджені яскравими смугами, ймовірність збитися з маршруту наближається до нуля. У інших водіїв можуть бути інші плани, вони вільно проїжджають крізь жовті перепони, які лише візуально окреслюють напрямок для водія.

Відмінні риси гри Public Transport Simulator - Coach:

  • заробіток коштів на перевезення пасажирів;
  • поїздки на далекі відстані між містами;
  • вибір точки огляду того, що відбувається;
  • модернізація транспортного засобу;
  • покупка нових автобусів.

Користувач самостійно вибирає ракурс камери і може змінювати його в будь-який момент поїздки. Якщо зручніше від першої особи - дивіться на те, що відбувається очима водія. Також можна оглянути будь-яку сторону автобуса, оцінити вид зверху. У моменти запланованих і вимушених зупинок зручно оцінювати те, що відбувається з різних сторін. Графіка непогана, але хотілося б більше деталізації. Пасажири поводяться тихо, відволікатися на них не доведеться. А ось правила дорожнього руху дотримуються не всі. Водіння громадського транспорту має на увазі значну відповідальність, виправдайте очікування клієнтів!


Реклама

завантажити Public Transport Simulator - Coach 1.2.1

Нове в цій версії
Added player consent options
Загальна інформація
версія 1.2.1 (59)
дата завантаження 2020-11-07 20:36
Розмір 34.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

Усі додатки SkisoSoft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.53★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/24 09:48
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |