опис:

Гра Tuning Club Online - це прикольна онлайн-гонка, в якій потрібно модернізувати автомобіль і робити його унікальним, а після боротися за першість у різних форматах.

Новоявленому гонщику неодмінно сподобається спектр змінних параметрів. Доступна коригування двигуна, застосування особливих деталей, вибір властивостей. Зовнішні характеристики також підлягають вдосконаленню. Бампера, вініл, шини, капоти і багато іншого можна ставити на свій розсуд. Мигалки, вихлопні труби та інші стилістичні штрихи зроблять залізного коня воістину унікальним.

Розробник порадував різноманітністю доступних стилів гоночного процесу. Можна включити вільний режим і кататися по звивистих трасах з приятелями, або дріфтовать, щоб суперники захлиналися від заздрості, при погляді на сліди від вашого автомобіля. Присутній також боротьба за корону, де кожен прагне отримати статус кращого і утримати його до кінця дистанції. Необхідно дотримуватися обережності, символ привілейованості можуть відібрати в будь-який момент. Гонка з майже космічними темпами, де належить летіти бомбою, дасть нові враження про поняття динамічності гри. Крім запуску мультиплеєра гравцеві надається можливість одиночних поїздок.

Відмінні риси гри Tuning Club Online:

  • сутички з реальними суперниками;
  • вибір режиму геймплея;
  • комбінування характеристик і деталей;
  • бонуси і віртуальні гроші;
  • спілкування в спеціальному чаті.

Під час битви можна псувати настрій суперникам, уповільнювати їх, включати нітро в найнесподіваніший момент, навіть бомбардувати при наявності відповідних умінь. Сотні тисяч варіантів комбінації деталей для легендарних машин дозволяють створити справжній ексклюзив. Якісна графіка, можливість спілкування та організації заїздів з реальними супротивниками гарантують значну дозу адреналіну і пригода на максимальній швидкості. Створіть колекцію кращих залізних коней, побийте особисті рекорди в одиночних поїздках по порожніх трасах або станьте новою легендою в онлайні. Отримайте заслужену корону!


Реклама

завантажити Tuning Club Online 0.3440

Нове в цій версії
Roulette has come back!
Two new cars: Silvia S and Toretto
New mirrors, headlights and rear lights for all cars
21 new rims
17 new decals
2 new tasks for free roam mode: team race and team drift
Загальна інформація
версія 0.3440 (30)
дата завантаження 2021-02-06 22:18
Розмір 61.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

записувати аудіо

записувати аудіо

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/23 12:22
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |