Smiling-X Corp: Escape from the Horror Studio
0 (0)

Smiling-X Corp: Escape from the Horror Studio

опис:

Гра Smiling-X Corp: Escape from the Horror Studio - це напружений екшен, в якому розробник відеоігор протистоїть злим задумам керівництва і намагається втекти з офісу.

Програміст був невимовно радий роботі в компанії зі створення комп'ютерних ігор. Головоломки, боротьба з зомбі, створення і подолання перешкод були дуже близькі для героя, він фактично отримав посаду мрії. Пізніше начальник запропонував створити новий проект і давав підлеглим з відділу розробки незрозумілі програмні коди. Люди впадали в гіпнотичний стан, працювали цілодобово і не усвідомлювали, наскільки згубним буде готовий продукт. Бос сказав поставити нове програмне забезпечення на серверах, але співробітник зрозумів що потрібно крадькома знищити програму і знайти вихід з дивною контори.

На старті гравцеві пропонується вибрати одну з чотирьох ступенів складності. Найпростіший режим примари дозволяє вивчити офіс, залишатися непомітним для шефа і його вірного секретаря. У легкому режимі секретар буде в сонному стані, бос не прислухається до чужих кроків, але може побачити і загіпнотизувати людину. У нормальному і екстремальному форматах наглядачі активніші і уважні. Гравцеві належить виконувати завдання, шукати предмети, планувати багатоходові маніпуляції (зламати принтер, щоб виманити когось із кабінету в коридор і увійти в залишену відкритими двері).

Відмінні риси гри Smiling-X Corp:

  • гіпнотичний стан колег;
  • пошук предметів, виконання завдань;
  • спроби знайти вихід з офісу;
  • злісний начальник;
  • 4 рівня складності.

Кілька поверхів сучасного офісу, можливість переміщатися на ліфті, численні кабінети з деталізованим інтер'єром обіцяють не нудне дослідження приміщення. Керівник з помічником не дають розслаблятися, а на стінах розміщені гіпнотичні візерунки, що нагадують сон на персонажа. Гарне графічне оформлення і гідний закадровий звук занурюють глибше в атмосферу дивного офісу. Допоможіть розробнику послідовно вирішувати різні питання, знаходити предмети і робити все, щоб не дати реалізуватися страшної ідеї боса і не зустрітися з ним. Шанси вирватися з офісного полону занадто малі!


Реклама

завантажити Smiling-X Corp: Escape from the Horror Studio 2.3.3

Нове в цій версії
Version 2.3.3
Fixing performance for low end devices
Spiral only animated in high quality
Fixed minor bug.
Загальна інформація
версія 2.3.3 (41)
дата завантаження 2021-01-26 04:34
Розмір 48.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/21 12:35
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |