Noob vs Pro vs Hacker 2: Jailbreak
3.8 (8)

опис:

Гра Noob vs Pro vs Hacker 2: Jailbreak - це цікавий ролевик, в якому Нуб і Професіонал заточені в тюремні камери і заробляють долари, щоб здійснити втечу.

У замкнутому просторі новачок влаштовує істерики, панікує, а професіонал коротає час виконуючи різні фізичні вправи. Гравець вибирає персонажа серед цих ув'язнених. Далі у підопічного виникає геніальна ідея, він риє хід в підземелля і на дивною візку планує їхати додому. У транспортного засобу є двигун, для якого необхідно пальне. В'язень витрачає останні долари на придбання невеликого обсягу бензину і починає їхати по дорозі з великою кількістю ступенів, спусків і підйомів.

Знизу розташована шкала з рівнем бензину в баку. Коли рідини занадто мало, користувач отримує відповідне повідомлення, а також бачить статистику про пройдені метрах, розбитих дерев'яних ящиках (їх на шляху безліч), і вбитих зомбі. Залежно від результатів персонаж отримує певну суму грошей, про що свідчить ще один рядок повідомлення. Після першої поїздки можна купити більше бензину. Якщо вдається заробити солідну суму, стають доступними підвищення ефективності мотора, придбання лука зі стрілами для більш оперативного знищення ворогів і інші поліпшення. Шкала зверху відображає частину пройденої дистанції і допомагає орієнтуватися, наскільки необхідно натиснути, щоб наступного разу дістатися до мети.

Відмінні риси ролевика:

  • вибір героя або команди;
  • послідовне накопичення грошей;
  • руйнування ящиків-перешкод;
  • знищення ходячих мерців;
  • подолання дистанції до самого будинку.

При бажанні гравець може створити тандем і відправити в підземне подорож відразу двох героїв. Вони різні за характером і манерою прийняття рішень, але разом здатні зробити більше ніж окремо. Двомірна олдскульна графіка і прикольна реалізація фізики змушують втягнутися в гру надовго. Противники і перепони слабкі, удар об транспорт для них фатальний, але потрібно навчитися витрачати мінімум енергії на зіткнення, а вибухівку на дорозі використовувати так, щоб відлетіти подалі вперед, не назад. Допоможіть в'язням виїхати на свободу!


Реклама

завантажити Noob vs Pro vs Hacker 2: Jailbreak 2.6

Нове в цій версії
Performance improved
Menu in act GOD improved
Загальна інформація
версія 2.6 (2060000)
дата завантаження 2020-07-26 05:33
Розмір 15.34 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
3.75★ 75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/21 10:32
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |