опис:

Гра One Up Dungeon - це цікавий ролевик, в якому потрібно своєчасно атакувати натовпу по черзі насуваються ворогів і захищатися від їх ударів потужним щитом.

Гравець управляє відважним персонажем, який спустився в глибину підземелля. Там мешкають ходячі мерці і інша нечисть, активно нападає на непрошених гостей. Місія лицаря полягає в очищенні великої кількості кімнат, у кожній живе кілька супротивників, знищити потрібно всіх. Покрокові битви один на один дозволяють концентруватися на окремому антагоністів. Після загибелі одного на арені з'являється наступний (раніше він терпляче чекав своєї черги в укритті).

Управління відбувається тільки двома клавішами, після застосування меча для нападу потрібно підготуватися до удару і убезпечити себе за допомогою щита в момент контратаки. Швидкість реакції грає ключову роль, важливо вибирати моменти для кліка по тій чи іншій кнопці. Обидва інструменти можна покращувати, якщо вдасться розблокувати такі опції. Після очищення кімнати доступний вибір одного з трьох випадкових апгрейдів. Режим люті робить з героя справжнього звіра, безмежно збільшує швидкість знищення противників.

Відмінні риси гри One Up Dungeon:

  • знаходження в підземеллях без підтримки побратимів;
  • очищення майданчиків;
  • сутички з грізними монстрами;
  • апгрейди меча і щита;
  • неповторність кожного проходження локації.

Кожне наступне поле бою страшніше попереднього. Екіпірування ворогів вдосконалюється, підопічний гравця може дозволити таку розкіш при витрачанні реальних грошей. Випадкові додаткові переваги роблять неповторним процес битви на тих же аренах при повторному проходженні рівня. Постійна прокачування змушує кожного разу відчувати нові відчуття навіть з урахуванням елементарності управління. Хороша графіка, кольорові коридори і кімнати і грізна закадровий мелодія викликають бажання досліджувати і очистити більше приміщень. Кістляві противники з непоганими навичками одиночного бою змушують концентруватися на битві, відточувати швидкість реакції. Допоможіть лицареві вижити і вбити всіх очікують битви скелетів!


Реклама

завантажити One Up Dungeon 0.02

Нове в цій версії
A brand new game fresh from the oven!
Загальна інформація
версія 0.02 (2)
дата завантаження 2020-01-16 17:58
Розмір 12.7 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки Hyperkani на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/17 11:57
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |