опис:

Гра Taxi Sim 2020 року - це прикольний симулятор, в якому таксист або приватник катається по містах світу, перевозить пасажирів, змагається з приятелями в онлайні.

На старті в розпорядженні гравця є прості машини. Можна оглянути обрану модель в гаражі і вказати бажаний мегаполіс для поїздок. Далі потрібно знайти потенційного клієнта, оперативно відвезти його за потрібним маршрутом. Початкова точка, де людина очікує машину, і місце прибуття виділені зеленим кольором, користувачеві легко зорієнтуватися, куди під'їхати і де зупинитися. Люди трапляються різні: одні прагнуть мчати на швидкості з повним ігноруванням правил, для других в пріоритеті обережність.

Строгий таймер не дозволяє зволікати, на кожну поїздку відводиться декілька хвилин. Пасажири висловлюють побажання і побоювання потрібно намагатися догоджати всім без шкоди для себе і своєї машини. Після приїзду водій отримує гроші і продовжує їздити по місту в пошуках нових клієнтів. Аварії та інші форс-мажори призводять до зниження чека, доводиться враховувати ризики, але руйнування чужого транспорту і створення інших нестандартних ситуацій також прийнятно.

Відмінні риси гри Taxi Sim 2020:

  • десятки моделей автомобілів;
  • отримання прибутку від задоволених пасажирів;
  • вибір міста для роботи;
  • мінливий настрій клієнтів;
  • одиночний формат і мультиплеер.

Досвідчені водії пересідають на більш солідні машини, вибирають моделі класу люкс або спорткари. На подібних залізних конях можна підбирати vip-клієнтів, отримувати більше виручки з кожної поїздки. Деякі персонажі сідають в авто в відверто поганому настрої або не здатні чітко позначити кінцевий пункт прибуття. Різнопланове поведінку людей наближає ігровий процес до реальності, доводиться підлаштовуватися і міняти тактики водіння. Крім режиму кар'єри можна протестувати вільну поїздку, або запустити мультиплеер для гри з друзями.

Міський трафік з різними типами транспортних засобів на дорозі і велика кількість людей на вулицях наближають умови до реалістичним. Непогана графіка, краєвиди і зміна погодних умов доповнюють сюжет. Зручне управління, зміна тюнінгу і кілька режимів геймплея дають можливість їздити в своєму індивідуальному стилі. Спробуйте завоювати повагу клієнтів і репутацію кращого таксиста!


Реклама

завантажити Taxi Sim 2020 1.2.17

Нове в цій версії
- 2 new cars!
- bug fixing!
- more updates coming soon!
Загальна інформація
версія 1.2.17 (31)
дата завантаження 2021-02-18 17:13
Розмір 40.28 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

Усі додатки Ovidiu Pop на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/13 11:56
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |