Grand Street Racing Tour [GSRT]
0 (0)

опис:

Гра Grand Street Racing Tour [GSRT] - це яскрава гонка, в якій має бути налаштовувати автомобіль під себе, вибирати бажані параметри і боротися за першість на міських дорогах.

Гравець визначається з моделлю машини і починає коригувати її перелік деталей, щоб зробити залізного коня ідеально підходить під індивідуальну манеру водіння. Всі вибрані суперкари будуть стояти в гаражі, а покращувати їх зовнішні і технічні характеристики можна в спеціально обладнаній майстерні. Коли підготовчі процедури завершені, можна виходити на трасу. Розробник надав можливість брати участь в заїздах на коротких дистанціях в центрі мегаполісу, ганяти по вуличним дорогах з обмеженням за часом, боротися за лідерство в дріфте.

Величезне місто з хмарочосами і десятками звивистих доріг дає безліч шансів на побудову солідної кар'єри гонщика. Можна проїхати по всіх закутках, промисловим і торговим районам отримати відмінний досвід і зрозуміти, як краще удосконалити автомобіль для більш ефективної їзди. При наявності лідерських позицій в декількох заїздах гравець отримує доступ до більш широкого асортименту доповнень для поліпшення технічних питань і тюнінгу.

Відмінні риси гри Grand Street Racing Tour:

  • широкий вибір залізних коней;
  • тюнінг, зміна деталей, регулювання характеристик;
  • майстерня для апгрейдів і експериментів;
  • цікаві маршрути і їх варіації;
  • різні режими геймплея для різноманітності.

Гараж можна заповнити різними машинами міняти моделі під настрій і з урахуванням режиму гри. Якісна фізика, ефектне графічне оформлення і симпатичні локації змушують надовго захопитися гонкою. Кожна виграна заїзд дає гравцеві багато бонусів і можливостей для апгрейда, підтримуючи мотивацію користувача. Великий вибір машин, гнучкість різноманітних налаштувань дозволяє гонщикові створити унікальний автомобіль, який дивує навіть досвідчених суперників. Насолоджуйтеся красивими локаціями мегаполісу, випробуйте всі дороги, поринете в динамічний ігровий процес і завоюйте лідерство у всіх видах гонок!


Реклама

завантажити Grand Street Racing Tour [GSRT] 0.11.3715

Нове в цій версії
- Optimizations and bug fixes.
Загальна інформація
версія 0.11.3715 (113715)
дата завантаження 2021-01-03 08:47
Розмір 49.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/29 12:10
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |