King of Kung Fu Fighters KOKF Champions
0 (0)

King of Kung Fu Fighters KOKF Champions

опис:

Гра King of Kung Fu Fighters KOKF Champions - це бойовий екшен, в якому належить вивчити мистецтво кунг-фу, дізнатися його секрети, пройти випробування. Історія з сюжетом очікує натренованих сміливців.

Пошук майстра по кунг-фу розпочато, гравцеві дістається перспективний герой, спраглий продемонструвати і зафіксувати свої досягнення в цьому напрямку. Проекти такого напрямку вже з'являлися у компанії Rockville Games. Якщо користувачеві вдалося раніше пройти версію ALLSTAR, то кар'єра почнеться з неймовірної зльоту. Досвідченим дозволяється відразу вийти на арену і показати свої вміння на арені з жорстоким антагоністом. Новачки можуть ознайомитися з навчальною інформацією, прояснити основні принципи і умови ведення боїв. Теорія повинна підкріплюватися практичними заняттями. Для тренувань передбачена окрема кімната, де можна відточити майстерність, випробувати удари, руху, навички, атаки.

Після ретельної підготовки пропонується режим тестування і випробування бійця. Користувач визначається з особистістю підопічного, потім вибирає йому противника і закликає його до боротьби. У бою передбачається два коротких раунду. Якщо обидва поспіль були виграні однієї зі сторін, призначається третій вирішальний раунд. Якщо перевірок досить - можна перейти до режиму з сюжетною лінією. Тут доведеться багато битися і безжально знищувати ворогів, заробляючи славу непереможного воїна. Бої приносять трофеї і засоби, за які можна отримати оригінальні трюки, корисні здібності. Після вибору необхідних параметрів можна повернутися до файтингу і боротися з новим настроєм.

Відмінні риси гри King of Kung Fu:

  • деталізовані навчальні матеріали;
  • реалістичність і жорсткість битв;
  • зміна налаштувань персонажа;
  • кар'єра, слава, популярність;
  • нагороди, бонуси, апгрейди.

Екшен може похвалитися розмаїттям героїв і гідною графікою. Кілька режимів дозволяють побудувати кар'єру бійця гравцеві з будь-яким рівнем підготовки. Розробник також обіцяє додати мультиплеер, щоб любителі онлайн-битв змогли влаштувати грубі бійки з реальними опонентами. Музичне оформлення додає ентузіазму, не дозволяє здатися при появі напружених моментів. Вивчіть кунг-фу досконально і отримаєте перемогу над небезпечними супротивниками!


Реклама

завантажити King of Kung Fu Fighters KOKF Champions 1.0

Нове в цій версії
* Free Starter Pack
* Optimize Game Loading Time
Загальна інформація
версія 1.0 (14)
дата завантаження 2020-01-16 05:21
Розмір 99.73 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/29 10:08
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |