опис:

Гра Escape Game Tropical Island - це цікавий квест, в якому потрібно вивчити чужий острів, дізнатися секрети про руїнах і оперативно піти з території, якщо вийде вижити.

Корабель потрапив у сильний шторм, у головної героїні виникають думки про те, що судно довго не витримає такої погоди. Далі дівчина прокидається в невідомому місці, здогадується, що її закинуло на один з невідомих островів. Обстановка викликає сильний інтерес, мандрівниця починає уважніше оглядати дивні речі. Необхідно розібратися, що тут сталося раніше, чому навколо так багато руїн. Можливо ця інформація допоможе вибратися звідси.

Гравцеві пропонують коротку інструкцію з описом доступних рухів. Крім стандартного бігу можна здійснювати стрибки, перелазити через різні перешкоди. При попаданні у воду біг змінюється активним і швидким плаванням, дослідниця відмінно тримається на воді.

Розкидані колоди, дивні блоки та інші елементи серед високих пальм порушують ідеальний шаблон райського місця. Тут легко заблукати, підказки допоможуть знайти вихід з патових ситуацій. Уздовж берега можуть валятися лопати та інші корисні в поточну обстановку предмети, їх краще брати з собою. Роздуми дівчата видно в текстовому форматі, що дозволяє визначатися з подальшими діями. Чітких часових обмежень історія не передбачає, проте безлюдність територій змушує поспішати, викриття завжди мають на увазі масу ризиків.

Відмінні риси гри Escape Game Tropical Island:

  • огляд острова з руїнами;
  • збір потенційно корисних речей;
  • можливість бігати, стрибати, дертися і плисти;
  • прояснення історії зі страшними секретами;
  • ідеї героїні і підказки;
  • Ніяких покупок в грі, тільки трохи реклами.

Значну частину часу доводиться виділяти на вивчення навколишнього середовища, оскільки ясність цілей і методів їх досягнення відсутня. Розробник порадував збереженням геймплея з усіма успіхами і переміщеннями. Хитрі замки від скринь, цифри і стрілки на дні водойм, незвичайні механізми з захованими по локації частинами гарантують запам'ятовується пригода зі складними завданнями. Ласкаво просимо на таємничі землі!


Реклама

завантажити Escape Game Tropical Island 1.0.2

Нове в цій версії
Fixed some minor bugs.
Загальна інформація
версія 1.0.2 (4)
дата завантаження 2019-12-26 19:12
Розмір 57.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки pascal inc. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/28 12:10
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |