опис:

Гра Battle Chess: Fog of War - це цікава шахова стратегія, в якій можна боротися з іншими користувачами, відточувати майстерність і потрапляти в рейтингові таблиці.

Система автоматично підбирає гравцеві опонента, після чого запускається настільна гра. Яскрава стилізована локація додає шарму стандартному дійства. Частина фігур ходить повільно, інші вважають за краще бігати, треті немов переміщуються з однієї клітини на іншу. При наведенні на персонажа обов'язково відображаються клітини, за якими для нього є переміщення. Взаємодія з живими суперниками дозволяє освоїти нові тактики, навіть в разі програшу можна взяти на озброєння хитрості і неординарні маневри переможця, щоб наступного разу самостійно стати тріумфатором.

Розробник пропонує влаштувати на шаховому полі туманну війну з деякими особливостями і нюансами. Збирайте магів, воїнів, лучників і інших персонажів, щоб сформувати найбільш сильну колоду і стати лідером в таблиці кращих. Також доступний класичний формат зі стандартними правилами. Якщо знайомі з умовами поверхнево, зверніть увагу на можливість навчання з докладним описом дій кожної фігури. Розрахований на багато користувачів геймплей дає можливість битися з випадковим користувачем, або запросити друга, щоб порівняти рівень розуміння настільної логічної гри.

Відмінні риси гри Battle Chess: Fog of War:

  • шахові бої з реальними супротивниками;
  • детальне пояснення правил;
  • золоті монети, бонуси;
  • колекціонування карт;
  • знайомство з цікавими шаховими тактиками.

Скрині з золотом стають вагомою мотивацією, зароблене можна витратити на нові карти і різні поліпшення. Також можна заплатити реальні гроші для покупки внутрішньої валюти. Закадровий мелодія допомагає розслабитися і зосередитися, графічне оформлення створює враження сюжетного проекту з красивою історією. Спробуйте завоювати статус кращого шахіста серед користувачів з усього світу!


Реклама

завантажити Battle Chess: Fog of War 0.0.3

Нове в цій версії
- added classic mode
- added tutorial
Загальна інформація
версія 0.0.3 (7)
дата завантаження 2020-01-02 13:04
Розмір 27.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/24 12:45
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |