опис:

Гра OffRoad3D - це вражаюча гонка, в якій має бути мчати по бездоріжжю, виконувати неймовірні трюки, терпіти аварії і влаштовувати грандіозні руйнування.

Серед численних моделей автомобілів користувач вибирає найбільш підходящий варіант, відповідний стилістиці водіння і поточному настрою. Залізного коня можна покращувати, видозмінювати, коригувати певні частини. При бажанні є формування нової машини з величезної кількості деталей, запропонованих в списку. Після завершення підготовчих процедур можна стартувати. Поїздки уздовж річки, біля озера, в грязі, на вбивчий пляжі і на інших локаціях обіцяють багато емоцій і часті викиди адреналіну в кров.

Розробник AgainDesigns пропонує режими поїздки на час або на проходження контрольних точок. У першому випадку необхідно вивчити таблицю лідерів, в яку потрапляють гравці з усього світу, швидко і без серйозних втрат доїжджають до фінішу. Запрошуйте друзів і знайомих спробувати себе в подоланні складних дистанцій на позашляховиках, щоб порівнювати результати, і підтримувати дух змагань.

При виборі проходження чекпоінтів час також враховується, але першорядним стає вміння довго триматися на ходу. Арки з необхідними точками розсипані по всій локації з різних сторін водойм. Висока ймовірність падіння, перевертання автомобіля і отримання сильних пошкоджень змушує концентруватися і постійно дотримуватися обережності. Уникнути руйнувань не вдасться, необхідно просто протриматися довго і зуміти проїхати через максимальне число чекпоінтів.

Відмінні риси гри OffRoad3D:

  • модифікація доступних автомобілів;
  • самостійне створення машини з деталей;
  • онлайн-таблиця лідерів;
  • складні ландшафти;
  • небезпечні пригоди.

Тривимірна графіка, непогана реалізація фізики і круті віражі на природних локаціях роблять гонку гідним проектом серед аналогів. Можливість складання машини з нуля дозволяє проявити індивідуальність кожного гонщику. Але найкращий спосіб виділитися серед інших полягає в очолення таблиці лідерів. Доведіть, що в цьому напрямку вам немає рівних!


Реклама

завантажити OffRoad3D 0.84

Нове в цій версії
Track Editor is here !!!
Track upload and share betatesting.
Загальна інформація
версія 0.84 (84)
дата завантаження 2020-06-26 10:05
Розмір 16.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Again на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/18 12:04
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |