опис:

Гра The Elder Scrolls: Legends це карткова стратегія для вашого андроїда, в якій вам належить вивчати світ The Elder Scrolls і зібрати непереможну колоду карт, яка стане в нагоді вам як в одиночній кампанії, так і в боях проти інших гравців.

Підготували гру в студії GaeaMobile, на рахунку якої це перша гра, яка отримала глобальну локалізацію, але тут відразу варто зазначити, що спочатку ця гра вийшла і тестувалася на ринку Азії, але нарешті добралася і до всіх бажаючих. У будь-якому випадку, вийшло красиво і добротно, а в даному жанрі цього більш ніж достатньо, з технічної точки зору, а ось ідею ми обговоримо далі.


Якщо вже порівнювати гру з Hearthstone, то як ми раніше писали, у Hearthstone величезна база з ігор і всіляко продуманого світу, з озвученням і персонажами, конкурувати з цим зможе практично ніхто. Проте, The Elder Scrolls це теж дуже популярна гра, яка з'явилася ще в 2002 році, а якщо ви не знали, то знаменита Skyrim теж є частиною всесвіту. Отже, з точки зору світу фантастики і його мешканців тут є дуже хороший запас.

До речі, шанувальники фентезі відразу помітять вплив Dungeons Dragons, яке було особливо помітно в першій частині серії, але триває і зараз.

З точки зору механіки розробниками була додана система з лініями, що однозначно розширює тактичні можливості, а ще, що теж виявилося хорошим ходом, тут акцент зроблено саме на одиночну кампанію, яка обернеться для гравця в захоплюючу подорож по однойменному світу і займе велику частину часу. Само собою, можливість протистояти іншим гравцям в онлайні є, але тут це дійсно пішло на другий план.


Особливості гри The Elder Scrolls: Legends на андроїд:

  • Приємна графіка і відмінна анімація
  • Великий і цікавий світ
  • Кілька режимів гри
  • Основний упор зроблений на одиночний режим і кампанію
  • Класний сюжет і історія
  • ніякої реклами

Недоліки гри:

  • Покупки є, але це незначний мінус.

Підсумок: гру The Elder Scrolls: Legends можна сміливо порадити всім шанувальникам серії, тому що гру можна сміливо розглядати як індивідуальний проект зі своєю історією. Однак, в глобальному розрізі конкурувати з Hearthstone новинка не зможе, а ось локально - дуже навіть, але і проекти різні, нехай вам може так і не здатися.


Реклама

The Elder Scrolls: Legends

Усі додатки GaeaMobile на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/14 10:07
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |