опис:

Гра NOX - Escape Games - це цікава головоломка, в якій потрібно шукати виходи з різних кімнат особняка і збирати предмети, які допомагають у вирішенні складних завдань.

Перший спогад персонажа - темрява. Він не розуміє, як опинився в холодній порожній кімнаті, які події привели його сюди. Необхідно терміново розблокувати двері спеціальним інструментом, що знаходяться всередині кошика. Крім неї в першому приміщенні нічого немає, рішення вдається знайти швидко. Відкриття дверей призводить в наступні чотири стіни, де більше різних речей. Вибратися стає складніше, але попереду маса приміщень, куди потрапити можна при завершенні чергового рівня.

Гра вирізняється глибокою сюжетною лінією, її користувач дізнається по мірі вирішення головоломок. Думки заручника відображаються знизу в текстовому рядку, завдяки чому можна відтворювати хронологію подій, вибирати оптимальний стиль поведінки. Обмеження за часом в геймплеї відсутні, потрібно зосередитися виключно на пошуку вірних розгадок. Розробник також вирішив обійтися без підказок, тільки рядок зі спогадами і аналізом того, що відбувається дозволяє будувати здогади, робити висновки.

Відмінні риси гри NOX - Escape Games:

  • пошук виходу з особняка;
  • збір потенційно корисних предметів;
  • постійне текстове відображення думок;
  • вивчення обстановки кімнат;
  • розкриття неймовірних секретів.

Кімнати дозволяється розглядати з різних ракурсів, змінювати точку огляду, щоб більш детально побачити інтер'єр. Багато речей рекомендується брати з собою, навіть якщо спочатку не ясно, чим вони будуть корисні. В особняку повно сюрпризів, іноді лякають, додаткові предмети допоможуть розгадати таємниці і перебратися в наступне приміщення. Ще необхідно підготуватися до взаємодії з дивними механізмами в деяких приміщеннях. Любителі короткометражок можуть запускати міні-ігри з швидким розвитком сценарію.

Тривимірна графіка, мінімалістське звуковий супровід і можливість не переживати про таймерах дозволяють вникнути в сюжетну лінію і скласти велику історію з фрагментів ідей і спогадів. Інтуїтивний геймплей не дає приводу зациклюватися на дрібних нюансах. Спробуйте пройти квест без єдиної підказки!


Реклама

NOX - Escape Games

Усі додатки Everbyte на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/06 12:15
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |