опис:

Гра Remember: A Horror Adventure Puzzle Game - це пригодницький фільм жахів, в якому потрібно з'ясувати причини потрапляння персонажа в морг і подальшого його пробудження.

Герой прокинувся і відразу злякався: обстановка моргу не віщує позитивних подій. Тут хочеться згадати про все, що відбувалося раніше, але пам'ять повністю стерта, спроби встановити власну особистість провалилися. Залишається тільки досліджувати численні приміщення будівлі і розбиратися по ходу ситуації. Кожна кімната має на увазі виконання певного спектру завдань. Приготуйтеся використовувати логіку і кмітливість, не забувайте про спритності пальців і швидкості прийняття рішень.

Монотонні кольору і сталість жахливої ​​атмосфери в схожих проектах може викликати звикання у гравця. Через певний час страх зникає. Тут часта зміна контрастів виключає звикання до тла. Іноді кімнати здаються умиротворення, спокійна музика і проста обстановка викликають бажання розслабитися і зробити чергове завдання без найменшого напруження. Але помилка або незначна помилка миттєво змінюють атмосферу. Прискорене дихання підопічного, темні зображення з кривавими плямами і різка зміна музики змушують боятися, постійно оглядатися. У такі моменти легко забути про головоломці, при вирішенні якої ситуація кардинально змінилася.

Відмінні риси похмурої головоломки:

  • амнезія персонажа, класика жанру;
  • огляд темних і страшних приміщень;
  • дрібні підказки, зачіпки;
  • пошук відповідей на головні питання;
  • суміш страху і цікавості.

У геймплеї передбачено багато підказок, щоб в моменти паніки допомогти герою вийти з глухого кута. Тривимірне графічне оформлення і чудове звуковий супровід створюють необхідні образи в свідомості гравця. У морзі є чисті світлі кімнати без трупів і крові, але похмурого значно більше. Потрібно розібратися, навіщо персонаж опинився в настільки неприємному місці, як звідси вибратися і що за місію потрібно виконати заради виживання серед небіжчиків. Більше сотні завдань гарантують гостроту відчуттів!


Реклама

завантажити Remember 130.1

Нове в цій версії
- New ending! Extended gameplay and story.
- Italian translations!
- Improved visibility of troublesome objects
- Doubled time for book puzzle (1 minute to complete)
Загальна інформація
версія 130.1 (130)
дата завантаження 2021-02-18 17:12
Розмір 100.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

SET_ALARM

SET_ALARM

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки inDgenious на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/06 10:12
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |