опис:

Гра Murder Mystery - це захоплюючий PVP-ролевик, в якому вбивці прагнуть всіх знищити, поліцейські намагаються зупинити негідників і захистити беззбройних мирних жителів.

Персонаж потрапляє на локацію із заздалегідь сформованої картою і починає оглядати території. Це може бути приватний будинок з численними кімнатами і присадибною ділянкою, або інше місце з дрібними майданчиками. Зверху зліва з'являється повідомлення про роздачу ролей через двадцять секунд. Далі стратегія поведінки вибирається залежно від призначеного статусу. Вбивця бігає з кинджалом, влаштовує криваву розправу кожному зустрічному, сподівається залишитися єдиним, хто вижив. У шерифа в арсеналі пістолет, він повинен знайти злочинця і запобігти збільшенню числа жертв. Після знешкодження вбивць цей герой стає переможцем.

Ще на майданчиках бродять городяни. Спочатку зброю їм не видається, але його можна купити, якщо зібрати кілька золотих монет, розсипаних всюди. Володарям інших ролей золото стане в нагоді для тих же цілей. Автоматичного пропозиції про покупку меча очікувати не варто, угода можлива тільки в певній точці локації, яку слід відшукати після збагачення. Городяни дають підказки представникам правоохоронних органів, а від зловмисників тікають з максимальною швидкістю.

Відмінні риси гри Murder Mystery:

  • рандомноє поділ ролей;
  • різні завдання і способи їх досягнення;
  • збір золотих монет;
  • придбання зброї у торговця;
  • взаємодія з реальними гравцями.

У коротких ігрових раундах бере участь близько дюжини людей, з них один або двоє стають вбивцями, стільки ж поліцейських, інші - городяни. Зверху будуть відображатися повідомлення про зміну ситуації (вбивство, вихід з гри, помилки). Поруч встановлена ​​панель з лічильником, там відображається кількість тих, що вижили. Майданчики заплутані, багато поворотів і таємних кімнат, карта продумана ретельно, а ось з графікою розробники не морочилися, зробили загальні обриси персонажів і зброї, без деталізації і дрібних предметів навколо. Цікава бродилка з ризиком летального результату допоможе ненадовго відволіктися любителям PvP.


Реклама

завантажити Murder Mystery 2.1.1

Нове в цій версії
What's new in 2.1.1
1.Game optimizated
Загальна інформація
версія 2.1.1 (3230)
дата завантаження 2020-12-07 15:44
Розмір 57.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/05 10:33
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |