Project Mutant - Zombie Apocalypse
2.2 (4)

опис:

Гра Project Mutant - Zombie Apocalypse це повноцінний шутер, який не тільки запропонує вам різноманітні локації і битви з ходячими мерцями, а й досить цікавий сюжет, якого періодично не вистачає.

Підготували гру в студії Boomerang Games, яка може бути відома багатьом шанувальникам жахів завдяки серії ігор Fear, три частини яких представлені на андроїд і за заявами розробників розійшлися загальним тиражем понад 15 мільйонів! Завдаток хороший, подивимося що вийшло на ділі.


На цей раз події не будуть пов'язані з якимось глобальним апокаліпсисом і корпораціями, на цей раз проблема локальна, але загрожує всьому людству, якщо її не зупинити. За сюжетом головний герой Джон професійний військовий, який відпочиває після чергової складної місії, але з волі випадку недалеко від нього з'явився божевільний учений, який перетворює людей на зомбі і загрожує всьому людству. Отримавши ввідні дані ви відправляєтеся на нову війну, знищуючи супротивників і намагаючись знайти джерело проблем.

Вид від першої особи, різноманітні супротивники, зброю та інші нюанси, які цілком доречні для повноцінного шутера і на відміну від більшості подібних проектів не є тиром, так як тут ви пересуваєтеся самостійно, досліджуючи оточення.

Особливості гри Project Mutant - Zombie Apocalypse на андроїд:

  • Небезпечна і страшна місія з порятунку людства
  • Вільне пересування по локаціях
  • Великий вибір зброї
  • Цікавий сюжет
  • Зомбі, яких ми так любимо ... вбивати!

Недоліки гри:

  • Присутні покупки і досить багато реклами
  • Гра довго була в ранньому доступі, але проблеми з оптимізацією так і не вирішені
  • Деякі елементи гри і зброю «запозичені» у інших проектів

Підсумок: гра Project Mutant - Zombie Apocalypse вийшла сирої, але якщо розробники витратять ще трохи часу і зможуть вирішити деякі питання, то вона буде на рівні з конкурентами, що не так вже й погано за сьогоднішніми мірками.


Реклама

завантажити Project Mutant - Zombie Apocalypse 1.4.8

Нове в цій версії
Minimap added!
Загальна інформація
версія 1.4.8 (8)
дата завантаження 2019-12-17 19:20
Розмір 130.8 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.15★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/04 10:08
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |