Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery
0 (0)

Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery

опис:

Гра Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery це жахи для андроїда, які стануть не самим логічним, але все ж продовженням однойменної серії ігор, які раніше були дуже популярними, але про це трохи пізніше.

Підготували гру в студії Illumix Inc., для якої дана гра перша на андроїд, так як розробникам знадобився новий погляд і свіжі ідеї, які в повній мірі тут були реалізовані. Взагалі дана франшиза досить активно втрачала своїх шанувальників, перша частина серії була цікава через незвичайного формату, навіть за умови того що всі частини були платними, то перша зібрала більше мільйона завантажень, потім популярність впала в два рази, потім ще в п'ять .. . тому, четверта частина була заявлена ​​як остання. Ночей в назві хоч і п'ять, але частин гри було вирішено зробити лише чотири, що хоч і не логічно, але все ж економічно було необхідно. Однак, технології прийшли на допомогу, а там і гроші на виробництво під'їхали.


Основна суть п'ятої частини в тому, що тепер це жахи в доповненої реальності ... А це, повірте, в рази страшніше того що можна було спостерігати раніше. Скрімер залишилися, але тепер вони будуть вилазити з ваших шаф і через ваших дверей, так що, людям зі слабкими нервами краще утриматися, інакше ви не зможете перебувати в своїх оселях після гри.

Ідея ж досить проста - ваш андроїд використовує камеру, через яку ви будете бачити своє звичне оточення, коридор, кімнату, кухню і так далі, а ось уже ігровий процес домальовує туди все інше, в тому числі і монстрів ... У цілому, досить цікаво! До речі, на цей раз завантажити гру ви можете безкоштовно, але повна версія обійдеться в кілька доларів, але рішення про її покупку можна сміливо прийняти після тест-драйву.


Особливості гри Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery на андроїд:

  • Майбутнє вже настало і воно перед вами, використовуйте доповнену реальність для нових відчуттів!
  • Аніматроніка, як і в минулих частинах не упустять можливості напасти на вас
  • Ресурси все ще обмежені, так що, користуйтеся з розумом
  • Зберіть колекцію зі всіляких елементів
  • Таблиця з лідерами і можливість атакувати ваших друзів

Недоліки гри:

  • Вразливим дійсно не варто на це дивитися.
  • Повна версія гри - платна, проте, в повній і пробної версіях немає реклами.

Підсумок: поки популярність гри Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery не сильно обнадіює, але тут накладаються і високі вимоги до заліза, так що, швидше за все, це вже точно остання гра серії;)


Реклама

Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/03 09:57
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |