опис:

Гра SPACE WAR: IDLE CLICKER - це казуальний клікер, в якому потрібно рятувати всесвіт від навали напівмеханічний істот, хвилями підходять до лінії фронту, при цьому, розробники обернули в формат саме космічних битв, що виглядає досить цікаво.

Перед стартом користувач дізнається історію про те, що на кількох планетах з'явилися незвичайні антагоністи. Вони організували захоплення територій і почали придивлятися до наступних планет. Все космічний простір виявилося в небезпеці. Довелося оперативно створювати армію захисту неосяжної зони. Сміливців виявилося багато, гравець з'являється як новий воїн, тільки що прийшов на передову. Необхідно активно стріляти в противників, які підходять до умовної межі, і допомагати соратникам очищати поле бою від частково механізованих персонажів.

На кожному рівні буде 10 ворожих хвиль, правда чисельність солдатів в хвилі буде збільшуватися з переходом на більш складні рівні. Знищення ворога приносить золоті монети, успішний боєць отримує право створити свою команду опору, набрати солдатів зі списку доступних соратників. Ці персонажі мають зброєю і навіть піддаються апгрейду, але основну частину місії доведеться виконувати самостійно. Завершальним етапом битви на майданчику буде протистояння величезному босові з могутнього броньового системою. Якщо його вдається перемогти, користувач отримує повідомлення про повне очищення зони і перехід на наступне поле бою.

Відмінні риси гри SPACE WAR:

  • численні хвилі антагоністів;
  • помічники з додатковим зброєю;
  • розблокування локацій і планет;
  • набір підсилень, бонусів, реліквій;
  • боси величезних розмірів.

Простий сюжет, зрозумілі цілі і легкість управління роблять казуалки привабливою для гравців. Щоб постійні обстріли НЕ навіяли нудьгу від однотипності відбувається, розробники додали противників різних форм і забарвлень. Космічні кораблі босів наводять жах і змушують сконцентруватися. Різноманітні бонуси і таємничі камені відкривають можливості для унікальних пригод, можна навіть влаштувати подорож в часі. Якісний звуковий супровід відмінно вписується в історію боротьби за всесвіт. На ігровому фронті вже зачекалися нового героя!


Реклама

SPACE WAR: IDLE CLICKER

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/01 12:34
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |