опис:

Гра Zombie Cubes 2 - це продовження відомого проекту про боротьбу з загубилися на різних майданчиках зомбі. Вороги підлягають розстрілу, головне не заблукати на локації і не дозволити себе з'їсти!

Круглий персонаж ходить по приміщенню з дірявими стінами і стріляє в ходячих мерців кубічної форми. Антагоністи трохи менше розміром, що дозволяє їм легко проходити по квадратним отворів в стінах. Підопічний гравця трохи крупніше, тому повинен шукати спеціальні виходи, щоб пробратися з однієї кімнати в іншу. Огляд зверху дозволяє більш реалістично оцінювати ризики і загрози. Деякі виходи закриті, доводиться бродити по майданчику в пошуках ключів. Колекціонування предметів вітається, вони будуть корисні при формуванні пастки і інших важливих процесах.

Кардинальні зміни в стані персонажа гравець може помітити по його кольору. Отримання бонусу передбачає корекцію відтінку тіла, крайня небезпека проявляється озелененням кулі, коли зомбі нападають з усіх боків і починають кусатися. Принципово важливо розправлятися з антагоністами, коли вони ще не встигли підійти дуже близько. Розставляйте пастки, щоб виключити наближення ворога в складних зонах, мінімізувати небезпеку. Спектр бонусів також розширено, секретні елементи допомагають якісно підготуватися до боїв зі злісними босами. Для протистояння зомбі також підготовлено багато нового зброї, міняти його можна в процесі проходження карти.

Відмінні риси гри Zombie Cubes 2:

  • знищення кубічних ходячих мерців;
  • карти просторів зі складними схемами;
  • поліпшення для зброї;
  • сутички з босами;
  • можливість створювати капкани.

У другій версії розробник приділив увагу графічного оформлення, зробив текстури візуально приємніше. Велика частина карт залишилася колишньою, проте помічається глибша деталізація, додавання нових предметів. Періодично доводиться дивуватися незнайомим кімнатах, вони з'являються без зміни загального планування. Геймплей вимагає постійної активності і має на увазі високу динаміку руху. Коли поруч супротивників не видно, потрібно займатися вивченням локації, збором корисних фішок і підготовкою до зустрічі з недругами. Допоможіть кулястому герою впоратися з позеленілими ворогами з кубічними обрисами!


Реклама

Zombie Cubes 2

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/01 10:28
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |