опис:

Гра Ubi's Dimensions - це цікава головоломка, в якій потрібно переміщатися по багатогранним конструкцій, добирається до скарби за допомогою спеціальних законів гравітації.

Невеликий помаранчевий персонаж потрапив в дивну всесвіт, де потрібно збирати світяться елементи. На кожному рівні є тривимірна фігура і один яскравий кристал, розташований в самому затишному її місці. Навколо прірву, невірний крок призводить до падіння на аналогічну фігуру, коли проходження рівня починається ще раз. Відстань потрібно подолати зовсім маленьке, складність полягає в доступні способи переміщення.

Про звичних аксіомах фізики можна забути, тут доступні переходи на інші грані без втрати рівноваги, але тільки в областях з плавними вигинами. Біля гострих країв краще не експериментувати, оскільки стрибнути вийде лише на грань, розташовану нижче в аналогічній площині. Необхідний світився зазвичай знаходиться біля кількох ребер, доводиться шукати хитрі шляху (зазвичай найдовші), щоб знайти вигнуту дорогу до заповітного скарбу.

Іноді на конструкції присутні ступені, по ним можна підніматися / опускатися без ризику падіння. Також можна виявити різні рухомі предмети, які допоможуть перебратися в важкодоступні точки. Ще розробник додав піднесення для плавного переходу між сторонами з гострими гранями, і інші доповнення, що виникають на більш складних завданнях. Після завершення етапу гравець бачить темну майданчик з великою кількістю точок, і бачить, як вимальовується новий відрізок між точками. Метою є з'єднання всіх точок в оригінальний малюнок. Після його формування помаранчевий герой зможе вибратися з цього всесвіту.

Відмінні риси гри Ubi's Dimensions:

  • ходіння по химерним геометричним фігурам;
  • порушення законів фізики;
  • відсутність стрибків, раптом вони вам набридли ...;
  • висока ймовірність падіння в прірву;
  • поступове ускладнення завдань.

Проект виділяється зручним управлінням, можливістю збільшувати зображення. Також радує опція прокрутки конструкції в будь-яку сторону, для детального огляду головоломки і побудови тактики її проходження. Хороша графіка, анімація і музика для релаксу ідеально доповнюють вигадану розробником всесвіт. Спробуйте її підкорити!


Реклама

Ubi's Dimensions

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/30 10:52
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |