опис:

Гра Game of Survival - це стратегічна вижівалка, в якій доведеться битися з зомбі і обережно поводитися з людьми, які втрачають адекватність в екстремальних умовах.

Зомбі-апокаліпсис змушує постійно думати про виживання, виносить комфорт і приємне проведення часу на другий план. За допомогою гравця персонаж шукає різноманітні ресурси, щоб мати можливість приготувати їжу, захиститися зброєю від нечисті, скористатися ліками при погіршенні стану здоров'я. Якість умов життя безпосередньо залежить від прикладених зусиль. Навіть після занурення світу в хаос можна отримати електрику, зібрати гідні запаси провіанту, отримати все необхідне для існування.

Регулярні вторгнення ходячих мерців не дають розслабитися, битви з ними забирають багато сил, але це не єдині противники. У процесі вивчення околиць і пошуку потрібних елементів можна наштовхнутися на інших вижили, ділитися з ними своїми ресурсами. Сподіватися на відповідні добрі дії виходить не завжди. Частина представників людської раси стали надмірно агресивними за-за напруженої обстановки Негативні емоції і страх перед смертю змушують їх порушувати будь-які моральні принципи, красти чужі запаси і навіть вбивати. Тому з людьми доводиться бути обережним, з одними дружити безпечно, з іншими доведеться воювати жорсткіше, ніж з зомбованими істотами.

Відмінні риси гри Game of Survival:

  • боротьба з ходячими мерцями;
  • взаємодія з агресивними вижили;
  • пошук зброї та ресурсів;
  • зведення укриттів і пасток;
  • створення інфраструктури в своєму таборі.

Стратегія радує захоплюючим сюжетом, многозадачностью, своєчасними підказками від помічників. Від виду знайдених ресурсів і способу їх застосування залежить розвиток історії. Можна приділяти час глобальним цілям і займатися порятунком людства, або акцентувати увагу тільки на своїй зоні проживання і її облаштуванні. Битви з зомбі і недружелюбно налаштованими людьми в обох випадках будуть частими і небезпечними. Мотиваційна закадровий мелодія допоможе зберегти потрібний настрій. Неймовірні пригоди гарантовані всім, хто опиниться в епіцентрі хаосу!


Реклама

Game of Survival

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/30 12:42
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |