опис:

Гра Synthwave Run - це неоновий Раннер, в якому персонаж біжить крізь дивну структуру в пошуках ядра. По дорозі він збирає корисні елементи, ухиляється від перешкод, знищує недругів.

Персонаж знаходиться в системі з неоновим забарвленням і цілеспрямовано біжить углиб минималистично оформленого простору. У процесі потрібно збирати світяться куби, розкидані в різних площинах. Розробники дозволили переміщатися по стінах і стелі. Система гравітації працює досить цікаво: в момент стрибка на сусідню площину стіна раптом стає підлогою, в сторони не хилить і можна продовжувати рух в колишньому темпі. На першому етапі досить лише дістатися до певної кількості кубів за короткий час. У кутку екрану розташована шкала, на якій тане час, відведений на рух до кожної фігурі.

Далі з'являються перешкоди, частина з них доведеться перестрибувати, під іншими краще прослизати знизу, застосовуючи бустери. Пізніше на дорозі виникнуть прірви, причому побачити їх можна тільки під час стрибка. При управлінні героєм складно передбачити форс-мажори, що виникають з будь-якого боку. Швидкість реакції і рефлекси на деяких ділянках дистанції грають основну роль. Якщо перешкод і несподіванок здасться мало, на наступних рівнях можете з радістю зустріти монстрів. Їх доведеться знищувати швидко, з оглядкою на тане шкалу часу.

Відмінні риси гри Synthwave Run:

  • пробіжка по складній системі перешкод і пасток;
  • стрибки, прискорення з короткими польотами;
  • швидка зміна площині для переміщення;
  • небезпеки і вороги на шляху;
  • тренування ваших рефлексів.

Принципово важлива в простому і одночасно таємниче сюжеті електронна музика і синтезатор. Кожен рівень супроводжується нової мелодією. Якщо певна пісня запала в душу і хочеться послухати її повторно, досить змінити трек в програвачі без виходу з гри. Зверху постійно відображається назва поточної мелодії.

Зачаровує тривимірний світ, неонові лінії і незвичайна гравітація в поєднанні з мінімалістською стилістикою і уважно підібраним плейлистом створюють чудову атмосферу. У ній хочеться побути довше і пройти всі випробування, щоб знайти основне скарб. Спробуйте дістатися до нього живим!


Реклама

Synthwave Run

Рейтинг:

(4)
3.15★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/29 10:16
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |