опис:

Гра Terminator: Dark Fate - це яскрава стратегія, в якій потрібно боротися з роботами і монстрами, об'єднуватися з іншими користувачами для повернення ресурсів і відродження людства.

За сюжетом через двадцять з гаком років машини незрозумілого походження захоплять планету, безцеремонно знищать людський рід. Одиниці, що вижили повинні об'єднуватися в групи, щоб збільшити шанси перемогти ворогів з чужої цивілізації. Гравцеві належить очолити один із загонів опору, звести захисну базу, набрати армію з декількох десятків видів військ і повести солдат на найважливішу з битв. Апгрейд здібностей, дослідження і застосування ексклюзивних технологій доступні для найактивніших і продуктивних армій. Удосконалювати бойову тактику допоможуть бонуси і ресурси.

Ворожі створення заполонили планету, навіть найсильніший стратег буде слабким противником для роботів. Потрібно створювати альянси з реальними гравцями, формувати спільну стратегію, допомагати однодумцям покращувати і розширювати бази. Значні розміри земель альянсу дозволять розблокувати шикарні елементи, вивести стратегію на новий рівень. Мірятися силами з іншими базами теж можна, керівник кращого війська отримує особливі привілеї. Якщо в секторі вдасться позбутися від ворогів і гарантувати безпеку всіх людей на території, то легенди про геніального воєначальника розлетяться по віртуальному світу миттєво.

Відмінні риси гри Terminator: Dark Fate:

  • більше 30 різновидів військових підрозділів;
  • десятки будівель для кращої бази;
  • розблокування ресурсів і навичок;
  • участь в альянсах;
  • призи за завоювання територій.

Проект створений за мотивами однойменного бойовика, в ньому аналогічна сюжетна лінія, багато відомих шанувальникам персонажів. Висока мета і різноманітність завдань захоплюють справжніх стратегів з перших хвилин. Симпатична графіка в поєднанні з непоганим звуковим оформленням гарантують занурення в фантастичну середу близького і небезпечного майбутнього. Взаємодія з гравцями дає додаткові емоції, спілкування робить боротьбу за людство більш реалістичною. Примусьте роботів відмовитися від ідеї владарювання на нашій планеті!


Реклама

Terminator: Dark Fate

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/28 10:36
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |