опис:

Гра Bounty Hunter Space Lizard це покроковий рогалик для вашого андроїда в якому ви будете керувати космічної ящіркою, яка повинна знайти вихід з кожного рівня і не загинути. Звучить просто, але на ділі це виявиться під силу далеко не кожному гравцеві.

Підготували гру в студії Stay Inside Games, яка прийшла до нас з інді-запасів ігрової індустрії, так що, можете не дивуватися деяким спрощенням, особливо з точки зору дизайну та анімації, а ще це їх єдиний проект на даний момент. Тим не менше, гра створена з любов'ю і для справжніх шанувальників жанру. До речі, знаєте що зробили розробники в останні оновлення? Прибрали будь-які покупки і рекламу ... Дивно, але дуже приємно!


Геймплей у гри буде зрозумілий всім знавцям класики, так як він розбитий на рівні, а кожен рівень це відносно скромних розмірів лабіринт в якому вам потрібно знайти портал на наступний рівень, але щоб знайти його доведеться вбити одного з монстрів, якого саме вам ніхто не скаже , а це значить, що вбивати доведеться всіх підряд, що не так просто, тому що вони не тільки будуть чинити опір, але і патронів тут обмежена кількість ... Крім цього, як ми вже написали раніше, гра покрокова, а значить, кожен крок доведеться продумувати. Шансу на помилку немає, тому що за законами формату roguelike ваш персонаж смертний, але розробники зробили лазівку, так як в грі є збереження, ось тільки тут теж доведеться бути дуже уважним, щоб не вийшло так, що ви зробили фатальну помилку, а помітили її значно пізніше ніж було потрібно ...

Рівнів в грі всього 20 і розробники навіть натякають на наявність закінченої історії з сюжетом, але з огляду на високу складність пройти всі 20 буде дуже і дуже складно, так що, рекомендуємо не планувати завершити знайомство за один вечір.


Особливості гри Bounty Hunter Space Lizard на андроїд:

  • Гра хоч і roguelike, але є збереження, які допомагають
  • Покроковий геймплей, для фанатів тактичних дій
  • Карти маленькі, рівнів всього 20, але повірте, цього досить!
  • У грі є історія, сюжет і навіть розв'язка
  • Розвивайте вашого персонажа в одному з двох напрямків
  • Ніякої реклами і покупок в грі!

Про недоліки тут мова говорити не повернеться. Гра безкоштовна і без будь-якого натяку на монетизацію, так що, простота в оформленні та скромна анімація це бачення авторів, не більше того;)


Підсумок: гра Bounty Hunter Space Lizard це крутий проект для шанувальників класики, з яким ми настійно рекомендуємо вам ознайомитися і ще раз нагадаємо, що зробити це можна абсолютно безкоштовно!


Реклама

Bounty Hunter Space Lizard

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/27 12:12
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |