опис:

Гра Magic Brick Wars це чергова варіація на тему карткової стратегії, що, як ми знаємо, досить успішно процвітає і регулярно поповнюється конкурентами. Найбільш популярними виявляються проекти, які спираються на якийсь «лор», що з'явився значно раніше і вже знайомий потенційним гравцям, ідеальний приклад - гра Hearthstone, в якій використовуються герої і навіть їх озвучка з знаменитого WoW. Сьогоднішня новинка теж вирішила спиратися на минулі проекти і ось тут ми плавно підходимо до тих, хто цю гру підготував ...

А підготували гру в Halfbrick Studios, яка насправді дуже відома і шалено популярна раніше, тому що кожен хоч якось активний гравець чув про такий проект як Fruit Ninja, який навіть будучи платним зібрали понад мільйон завантажень, а ще була гра Jetpack Joyride , яка безкоштовна і може похвалитися більш значними результатами, зокрема, на даний момент це більше 100 мільйонів завантажень. Ось саме спираючись на ці дві гри розробники і вирішили зробити карткову стратегію ... Непогана спроба, але якщо чесно, назвати це хорошим фундаментом не виходить.


Сам геймплей нагадує Clash Royale, але має і свої унікальні особливості, завдяки яким можна сміливо сказати, що те, що відбувається затягує і не виглядає копією знаменитого проекту. Механіка змінена як мінімум тим, що тепер в грі можна зводити загородження, які будуть ускладнювати маршрут противника до вашої базі, але ж завдання у вас з ним однакова - розгромити противника на протилежному боці карти. Чи варто говорити, що боротися доведеться з реальними гравцями? Але це вже класика;)


Особливості гри Magic Brick Wars на андроїд:

  • Геймплей знайомий по популярним проектам в який додали нову механіку
  • Велика кількість персонажів з минулих робіт студії
  • Зводите стіни, щоб перешкодити ворогам
  • Гра онлайн і це робить її цікавіше
  • Управління - елементарне
  • Реклами немає, в усякому разі поки, це дуже приємно

Недоліки гри:

  • Покупки мають місце бути, але це нормально.
  • Актуальність гри під питанням, але вирішувати все ж вам.

Підсумок: можливо гра Magic Brick Wars була б актуальна кілька років тому, на хвилі інтересу до минулих проектів студії, але сьогодні, коли про них вже багато хто забув, вона явно не здасться цікавою і цікавою. Проте, дорікнути розробників в якихось серйозних недоробки не вийде.


Реклама

Magic Brick Wars

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/27 10:08
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |