опис:

Гра OVERDOX це онлайн-екшен для вашого андроїда, дії якого розгортаються в незвичайній і фантастичною атмосфері майбутнього, де при великому бажанні можна знайти і натяки на кіберпанк і на фільм «Трон» і на багато інших варіації жанру. Проте, тут ще користуються холодною зброєю, яке не поступається бластерів, а захисні поля допомагають в найскладніших боях. Вам же належить виправдати звання гладіатора, яким наділений ваш герой.

Підготували гру в студії Haegin Co., Ltd., яка базується в Південній Кореї і поки може похвалитися тільки двома проектами, один з яких виявився грою про бейсбол, називається вона Homerun Clash і принесла розробникам аудиторію в розмірі понад мільйон, що досить значно, особливо для локального продукту. Проте, максимальний упор зроблений саме на сьогоднішню новинку, яка поки тільки набирає популярність у гравців у всьому світі.


Ідея того, що відбувається не блищить оригінальністю, на жаль. Починається гра з короткого навчання, але цей момент мало кому буде цікавий, а от потім ви потрапите в типову «королівську битву», де 12 гравців повинні знищувати один одного і дістатися до центральної частини карти, в той час як інші її ділянки будуть блокуватися через певні часові проміжки. Одне радує - тимчасові проміжки тут відводяться досить короткі, а значить, динаміка обіцяє бути високою, а ось що багатьом точно не сподобається - той факт, що на кожній дільниці є скрині в яких точно захочеться длубатися і знайти щось корисне. Ну і само собою, для гри потрібно стабільний доступ в інтернет, інакше не вийде ...


Особливості гри OVERDOX на андроїд:

  • Механіка боїв добре опрацьована, є чому вчитися
  • Великий набір навичок і індивідуальна тактика їх використання
  • Кілька режимів гри (поки доступний тільки один)
  • Зброї багато і воно різне, причому під кожне своя тактика
  • Всілякі можливості прокачування героїв і екіпіровки

Недоліки гри:

  • Реклама, покупки, все як завжди ...
  • Гравців поки мало, грати доведеться з ботами ...

Підсумок: гра OVERDOX швидше за все не зможе конкурувати з законодавцями жанру в тому вигляді, в якому ми його зараз знаємо на андроїд, але якщо стрілянина вам набридла і дуже хочеться покористуватися холодною зброєю та іншими цікавими штуками - цікавий варіант!


Реклама

OVERDOX

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/26 10:27
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |