Life is Strange: Before the Storm
0 (0)

опис:

Гра Life is Strange: Before the Storm це класична рольова гра, яку сміливо назвати квестом на андроїд, яка розповість чергову цікаву історію з цієї ігрової всесвіту, але про це ми розповімо докладніше трохи пізніше.

Підготували гру в студії SQUARE ENIX LTD, що в загальному-то мало кого здивує, тому що саме їм належить франшиза, але тут варто відзначити, що її поява багатьох здивувало. У той час як проекти формату Lara Croft: Relic Run збирають армію фанатів і десятки мільйонів завантажень з'являється щось подібне ... несподівано, але все ж приємно! Хоч і не обійшлося без негативу.

Гра Life is Strange: Before the Storm це приквел оригіналу, в ролі якого раніше виступила гра Life is Strange, популярність якої, очевидно, змусила розробників створити щось подібне. Історія розповість про життя Хлої до подій гри Life is Strange, розкриваючи деякі цікаві особливості, які однозначно зацікавлять справжніх шанувальників серії.

Але на ділі все виявилося не так вже й гладко, як хотілося б ...

Почнемо з якості виконання, яке тут кульгає. Гра є «портом» з ПК, який зробили досить швидко і явно не приділили час оптимізації, що можна помітити практично в кожному моменті, де ви захочете щось налаштувати, так як такої можливості не буде ... Є проблеми і з локалізацією, так як деякі популярні мови тут не представлені. Але це все скоріше технічні питання, які можна сміливо списати на те, що проект безкоштовний, а значить у розробників залишається місце для маневру. Але основна проблема виявилася з точки зору логіки всієї історії. Фішка сюжету гри - він може змінюватися в залежності від скоєного гравцем вибору, при цьому, вам буде запропоновано не тільки кілька різних гілок основної історії, а й кілька різних кінцівок, що однозначно не в'яжеться з одним єдиним початком гри Life is Strange .... але якщо не звертати на це увагу, то все дуже навіть цікаво вийшло;)


Особливості гри Life is Strange: Before the Storm на андроїд:

  • Цікавий сюжет, на який впливає ваш вибір
  • кілька кінцівок
  • Діалоги, які теж можуть вплинути на події
  • Великі можливості налаштування персонажа
  • прекрасний саундтрек
  • Ніякої реклами, що рідкість для безкоштовного проекту

Недоліки гри:
  • Гру портувала з ПК, наслідки на обличчя
  • Локалізація могла б бути і ширше
  • До кінцівка є ряд питань, особливо якщо розглядати це як приквел

Підсумок: гра Life is Strange: Before the Storm це добротний проект, який не обійшовся без своїх проблем, яких менше на ПК, але більше на андроїд, проте, гра просто повинна була з'явитися, що тут ще сказати.


Реклама

Life is Strange: Before the Storm

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/25 12:17
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |