Mr Bean Solitaire Adventures - A Fun Card Game
0 (0)

Mr Bean Solitaire Adventures - A Fun Card Game

опис:

Гра Mr Bean Solitaire Adventures - A Fun Card Game - це цікавий картковий проект, в якому містер Бін подорожує і збирає колоду карт в певній послідовності.

Герой культового американського серіалу хотів зробити Селфі на мосту в Лондоні, але послизнувся і приземлився в каюту пропливаючого повз корабля. Отямився чоловік в Нью-Йорку, де гравцеві належить пройти перший рівень і скласти карти вибираючи наступну на одне значення менше або більше тієї, що на даний момент знаходиться на верхівці стопки. Відкрито тільки кілька позицій, додаткову можна підтягнути в разі відсутності варіантів взаємодії з видимими картами.

Кожен крок доповнюється докладним текстовим описом, перший раунд можна вважати тренуванням і інструкцією з чітким описом правил. Далі текстова інформація буде з'являтися виключно в моменти доповнення умов і ускладнення завдань. Спочатку місія здається шалено простий, але правил стає більше, дотягувати карти доводиться з різних стопок. Деякі позиції мають дивне / приховане значення і не відразу зрозуміло, чим можна крити. За вдалі ходи можна отримати винагороду в доларовому еквіваленті, а завершений рівень оцінюється зірками. Після партії буде кілька секунд поїздки по черговому місту, потім відкриється кейс з новим завданням.

Відмінні риси гри Mr Bean Solitaire Adventures:

  • прості логіка і механіка;
  • поступове ускладнення завдань;
  • додавання умов на рівнях вище;
  • прогулянки по американських містах;
  • нагороди, гроші, зірки.

Кататися між раундами герой буде виключно на автомобілі, кораблю з'являється тільки на старті історії, щоб доставити мандрівника з Британії в США. Перехід за рівнями символізує подолання певної частини шляху на карті. Позитивна закадровий мелодія і приємне звуковий супровід допомагають розслабитися і зосередити увагу на салатовий гральному столі з розкладом. Містер Бін часто підбадьорює і повідомляє, що йому дуже подобаються красиві рішення гравця. Отримайте бурю позитивних емоцій від взаємодії з коміком, і прокотитеся з ним по найкращим туристичним місцям Америки!


Реклама

Mr Bean Solitaire Adventures - A Fun Card Game

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/24 09:50
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |