опис:

Гра Sid Shock - це аніме-ролевик, в якому потрібно управляти командою дівчат, люто борються з різноманітною нечистю. Комбінуйте воїнів для створення сильного загону.

В ігровому світі войовничі красуні іменуються Сідіанамі. Всього створено п'ять класів таких дівчат, користувач може вибирати будь-яких зі списку доступних. Кожен клас має своє яскраве якість: у білих є благословення Бога, червоні вміють геніально атакувати, сині ніколи не панікують; жовті найбільш обережні, а чорні воліють боротися з темними силами темними методами. Короткочасні битви вимагають мобілізації сил, один невірний рух може нести занадто багато ризиків, грамотність управління загоном тут першорядна. Ресурси і спеціальні предмети дозволяють поліпшувати сміливих красунь, давати їм нові сили.

Нечисті на локаціях маса, все антагоністи різних форм і розмірів, проте найбільш небезпечні боси, здатні змести майже все на своєму шляху. Буде потрібно кмітливість, щоб знайти слабкі сторони цих чудовиськ. Якщо сценарій боротьби з штучним інтелектом набрид, можна перейти в PvP-режим, влаштувати небачене бій з реальними супротивниками на яскравих і барвистих локаціях. Хоча оффлайн формати розробник надав на будь-який смак, з різною чисельністю команд, оригінальними місіями і конкурсами.

Відмінні риси гри Sid Shock:

  • п'ять класів героїв;
  • розблокування нових персонажів;
  • боротьба з міфічними істотами і їх босами;
  • порятунок душ заручників;
  • різні режими геймплея.

Проект може похвалитися чудовими локаціями, цікавим оформленням кожного поля бою. Сюжетна лінія дає антураж, допомагає створювати аніме-казку зі злими і добрими героями. Бійки чергуються з вивченням майданчиків, спасінням душ протагоністів. Продуктивне поводження приносить масу бонусів і призів в коробках з бантами. В онлайні можна взяти участь в змаганнях і довести, що ваш загін Сідіан кращий в окрузі. Зітріть темні сили з лиця землі і змусьте супротивників зникнути!


Реклама

Sid Shock

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/23 12:09
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |