опис:

Гра Evil Kid - це страхітлива бродилка, в якій потрібно шукати вихід з дивного будинку, вирішувати логічні завдання і уникати зустрічі з озлобленим дитиною, що вбиває всіх підряд.

Персонаж став заручником жорстокого хлопчика. Жертва не пам'ятає, як потрапила в цей дивний будинок, але пробудження на брудному матраці в кімнаті з залитими кров'ю стінами змусило міркувати про втечу. На пошук виходу є п'ять днів, вирватися на свободу можна після рішення численних головоломок і виконання різних завдань. Паралельно доведеться уважно оглядати весь будинок, потенційно потрібні предмети брати з собою.

Шанувальники жанру повинні пам'ятати історію про злісної бабусі, розробники стверджують, що дитина - її онук. Ненависть до людей і шалений бажання вбивати передалися у спадок. Поведінка нащадка викликало переляк навіть у бабусі, варто бути обережнішими з малолітнім кілером. Не попадайтеся йому на очі і в процесі вивчення приміщень обов'язково доглядайте місця, де можна сховатися в екстреній ситуації. Під ліжком, у шафі і інших затишних точках буде безпечно. Чуйність слуху, швидкість пересування і уважність вбивці залежать від обраного користувачем рівня складності геймплея.

Відмінні риси гри від Evil Kid:

  • хитрі головоломки на тренування логіки;
  • аналіз навколишніх предметів;
  • необхідність ховатися від дитини;
  • висока ймовірність опинитися убитим;
  • рівень складності на вибір.

Проект пропонує максимально зануритися в атмосферу хоррора. Брудні кімнати з малою кількістю меблів і моторошні плями крові з характерними патьоками викликають страшні відчуття. Подібних кімнат багато, заблукати в багатоповерховому приміщенні легко, хлопчик регулярно заважає виконанню завдань. Постійний поспіх і необхідність на ходу шукати відповіді на складні питання підвищують градус хвилювання. Фонова музика і додаткові звукові ефекти стають завершальними штрихами. Шанувальникам жанру обов'язково сподобається ця історія з великими ризиками сумного передчасного фіналу. У заручника є шанс знайти свободу, перехитрити малолітнього кілера і отруїти його.


Реклама

завантажити Evil Kid 1.1.9.5.6.3

Нове в цій версії
- Added the rocket launcher!
- Added halloween objects!
- New room!
- New easter-egg!
Загальна інформація
версія 1.1.9.5.6.3 (292)
дата завантаження 2020-11-10 22:48
Розмір 46.76 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

Усі додатки Bonobo Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.35★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/21 12:12
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |