опис:

Гра Mad Tank - це піксельна стрілялка, в якій потрібно вбивати зомбі сидячи в танку, заробляти монети і витрачати їх на поліпшення військової техніки. Хвилі мерців стають масивніше.

На екрані з'являється жовта майданчик без єдиного рослини, лише тріщини в деяких точках схематично нагадують пустелю. У центрі розташовується танк, на нього насуваються зомбовані істоти. Гравець споглядає те, що відбувається зверху, при управлінні танком може вибирати напрямок пострілів, міняти позицію в межах локації. Ходячі мерці сильно поступаються військовій техніці за габаритами, але кількість антагоністів змушує напружуватися. Спільними силами вороги можуть легко знищити танкіста, якщо той забариться з обстрілом.

Програні раунди тільки мотивують громити нежить активніше, кожну вбиту створення приносить золоті монети для апгрейда, можна почати той же рівень з новими параметрами техніки. Більше 40 варіантів вогнепальних знарядь і поєднання різних гармат дозволяє створити унікальну броньовану машину, аналогів якої немає на планеті. Радує опція багаторазового поліпшення одного і того ж елемента. Після формування власної стратегії можна виконувати апгрейди регулярно, збільшувати власну міць і насолоджуватися більш ефектними битвами. Якщо з хвилею супротивників вдалося розібратися, на арену вийде бос, щоб влаштувати справжній піксельний екшен.

Відмінні риси гри Mad Tank:

  • одиночна боротьба з натовпом ворогів;
  • комбінування гармат;
  • створення неординарного танка;
  • апгрейд вогнепальних елементів;
  • зустрічі з всемогутніми босами.

Дві шкали на верхівці екрану показують кількість противників і рівень здоров'я танкіста. Необхідно заповнити синю шкалу з чисельністю зомбі до того, як червона опуститься до нуля через нанесених ворогами пошкоджень. Зароблені бали і монети - відмінний привід похвалитися перед друзями, можна навіть запустити змагання з ними. Нетиповий шутер з мінімалістською графікою і широкими можливостями модернізації танка обов'язково сподобається любителям аркад і боротьби з нечистю!


Реклама

Mad Tank

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/21 10:09
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |