опис:

Гра Mad Tank - це піксельна стрілялка, в якій потрібно вбивати зомбі сидячи в танку, заробляти монети і витрачати їх на поліпшення військової техніки. Хвилі мерців стають масивніше.

На екрані з'являється жовта майданчик без єдиного рослини, лише тріщини в деяких точках схематично нагадують пустелю. У центрі розташовується танк, на нього насуваються зомбовані істоти. Гравець споглядає те, що відбувається зверху, при управлінні танком може вибирати напрямок пострілів, міняти позицію в межах локації. Ходячі мерці сильно поступаються військовій техніці за габаритами, але кількість антагоністів змушує напружуватися. Спільними силами вороги можуть легко знищити танкіста, якщо той забариться з обстрілом.

Програні раунди тільки мотивують громити нежить активніше, кожну вбиту створення приносить золоті монети для апгрейда, можна почати той же рівень з новими параметрами техніки. Більше 40 варіантів вогнепальних знарядь і поєднання різних гармат дозволяє створити унікальну броньовану машину, аналогів якої немає на планеті. Радує опція багаторазового поліпшення одного і того ж елемента. Після формування власної стратегії можна виконувати апгрейди регулярно, збільшувати власну міць і насолоджуватися більш ефектними битвами. Якщо з хвилею супротивників вдалося розібратися, на арену вийде бос, щоб влаштувати справжній піксельний екшен.

Відмінні риси гри Mad Tank:

  • одиночна боротьба з натовпом ворогів;
  • комбінування гармат;
  • створення неординарного танка;
  • апгрейд вогнепальних елементів;
  • зустрічі з всемогутніми босами.

Дві шкали на верхівці екрану показують кількість противників і рівень здоров'я танкіста. Необхідно заповнити синю шкалу з чисельністю зомбі до того, як червона опуститься до нуля через нанесених ворогами пошкоджень. Зароблені бали і монети - відмінний привід похвалитися перед друзями, можна навіть запустити змагання з ними. Нетиповий шутер з мінімалістською графікою і широкими можливостями модернізації танка обов'язково сподобається любителям аркад і боротьби з нечистю!


Реклама

завантажити Mad Tank 23.02.00

Нове в цій версії
MAD TANK ver 23.02.00
bug fix

Event:The Valley of the king (2020.11.23 to 2020.12.31)
New items, skills
New Event map
Загальна інформація
версія 23.02.00 (230200)
дата завантаження 2020-12-05 07:10
Розмір 90.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

Усі додатки MadMans на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/21 10:09
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |